Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /usr/home/roanime/forum.anime-club.ro/forum/lofiversion/index.php on line 655
Anime-Club Forum > Craiova - Intalniri
Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Craiova - Intalniri
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Mogadorian
mai copii mai... ce se intampla?

alte orase organizeaza astfel de intalniri si noi nu suntem in stare?

Eu propun ca cel putin 75% din membrii craioveni de pe forum sa ne intalnim intr-o zi sa ne cunoastem mai bine (asta daca nu va suparati ca-l aduc si pe prietenul meu cam "horny" si complet afon in materie de anime-uri)

oricum... daca sunteti de acord dati-va cu parerea aici, eu propun 1 decembrie ca zi si parcul Romanescu, ca loc...

voi hotarati; dar nu ma lasati in ceata; ca m-am saturat de plictiseala din camin...
Shinamori
Buna idee...numai ca a cam trecut 1 dece,brie..pacat ..:-s hai sa mai cautam pe forum fani anime din craiova si sa organizam o intalnire prin parc , ce zici ? biggrin.gif
Mogadorian
sincer, nu cred ca mai sunt multi pe forum; dar daca u mai cunosti din ei, ai putea sa-i contactezi pe alte cai... messenger sau telefon...

eu sunt in craiova de cateva luni de cand a inceput facultatea... si nu am apucat sa-i cunosc pe "otaci" din craiova... asa ca o sa ma bazez mai mult pe tine... oricum... sper ca o sa putem vorbi cumva... "live"
yuriko7
As vrea sa fac cunostinta cu voi 2 ....sunt tot din craiova and im in a search for anime fans din acelasi oras ca si mie....mogadorian pe tine team contactat dar cum pot sa dau de tine shinamori ? nu stiu daca e permis sau nu pe forum sa imi las emailul dar va rog sa lasti postul aici intrucat nu e offtopic sau spam si cei care nu sunt din craiova iasi ruga sa nu ma contacteze fara motiv.multumesc

crina_77d ( @yahoo.com )
Sakura-chan14
Buna si eu sunt intrun fel din Craiova de fapt sunt la 25km de craiova undeva la tara(si am net-ul acasa)as vrea sa ma intalnesc cu voi dar cand?
dar voi sunteti la fac?eu acum termin cls a VIII-a laugh.gif
deci cand ne intalnim? icon_twisted.gif
Murasaki
Salut,mai au loc astfel de intalniri? Daca nu,poate cineva sa-mi dea un link pentru un grup de anime fani din craiova care e activ
LordPhoenix
Sunt din Iasi sad.gif(
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.