Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Proiectii Anime?
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea
Phaze
y0!

Stiu ca inainte se tineau la Creanga si in Revenge proiectii anime (waz kicka$$!). Acum se mai intampla ceva?

Reactive
parca discutai cei de la anime-xg ceva de proiectii, dar nu cred c-au stabilit ceva sigur
Botan
Cum adica 'proiesctii anime'? (nu radeti, dar habar n-am laugh.gif)
Reactive
QUOTE(Botan @ Nov 11 2008, 11:22 PM)
Cum adica 'proiesctii anime'?  (nu radeti, dar habar n-am laugh.gif)
*



pai, strangi mai mult oameni, fani de anime intr-un loc, in acel loc bagi un proiector care-si proiecteaza razele minunate pe perete. IAR PE ACEL PERETE, VA FI ANIME!

AMEN!
Botan
Multumesc, Reactive, pt explicatie. biggrin.gif Suna grozav. In orasul meu e minune daca ai programul (adica eu una nu mai stiu pe nimeni caruia a-i placa animeurile, ce-i drept nici nu prea i-am intrabat), dar asa ceva ar fi prea de tot (nici cinematograf nu avem)
Oricum, distractie placuta celor care au sansa asta! ^^
bogdan
hehe din ce stiu eu e o minune daca se va mai intampla asa ceva ever ... pt ca pe cat de minunata e idea pe hartie pe atat de greu e de pus in practica, din ce am inteles io singurele proiectiic are se mai tin acum sunt in cluj la yume ... but them again i could be wrong
Phaze
Mhm. Am intrebat deoarece exista posibilitatea de a ne intalni cateva ore pe saptamana in Club Fabrica pentru proiectii smile.gif Baietii de acolo nu au nimic impotriva in a ne "imprumuta" proiectorul pentru cateva ore. Problema este CAND? In timpul saptamanii, ceva gen joi de la ora 20:00 sau in w/e de la...18-19 ?

NOTORIOUS
Ar fi super daca ar resuscita cineva proiectiile... sunt sigur ca nu au murit de tot doar ca au nevoie de generatia noua sa faca ceva in privinta asta... DA LA VOI MA REFER! ca unii din noi au imbatranit tongue.gif Acum nu pe bune ... e logic sa se ocupe cineva cu o leaca mai mult timp. Eu sunt dispus sa vin [sa ma chiombesc, nu alta] atata timp cat e in weekend ca in rest n-am cand :|. Daca pot sa si ajut si mai bine.. dar putin probabil.
Asra
QUOTE(Phaze @ Nov 12 2008, 11:55 AM)
ceva gen joi de la ora 20:00 sau in w/e de la...18-19 ?
*



Chiar e posibil asa ceva? Pentru ca stiu ca se cam tin concerte si alte spectacole pe acolo. Mai ales in week-end si mai ales seara. Sau proiectiile s-ar face jos? (nu stiu chiar asa de bine locul). Desi m-ar tenta sa ma duc la concert daca au muzica in timp ce ma uit la anime XDD
Phaze
Proiectiile se vor tine in pub. Sus ar fi fost misto daca locul ar fi ramas Test Point...atunci erau perne mari si pufoase pe jos si era "aranjat" mult mai rudimentar locul. Ar fi fost perfect pentru niste Ghost Hound sau Texhnolyze tongue.gif
bogdan
oki ...so mia departe ..ai aruncat praf in ochi si gata tongue.gif mia zi amanunte ...care e stadiul smile.gif
Bavarezu
ar fi frumos in weekend pt ca in restul sapt unii avem munci, altii facultati si unii mai ghinionisti pe amandoua.
bogdan
si ca sa fiu rautacios..uni mai lenesi ar sta acasa ....
de aia am zis mai sus, sa organizeze domle primesc, io vin ..de probe tongue.gif dar pt ca situ cum au sfarsit celelate doua proiecte de genul asta .. sunt tare sceptic

Ps dman nu vroiam sa zic asta..look what u made me do laugh.gif
Phaze
y0 smile.gif

Sambata la ora 18 cum suna? Doua ore sau trei ore?
saeko
suna minunat; deci avem activitate sambata?
Shinji
cum a ramas cu proiectiile pana la urma?daca au murit m-as dori sa le reinvii, e cineva dispus sa ajute?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.