Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cat Ati Da Pe Un Fanart/artwork La Nijikon?
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea
kaeru
Cat ati fi dispusi sa platiti pe un fanart/artwork la nijikon?
In caz ca ati vrea sa dati mai mult de 5 RON, precizati intr-un post cat anume.
Tx
Reactive
As da 5 ron si poate chiar peste 5 ron pe un artwork (doar artwork, fanart in cazuri rare, RARE!). Dar evident, depinde de mai multe chestii, cine l-a facut, cum e facut, marimea, etc.
Vad ca ai aplicat ideea mea de pe forumul Project Sakura, hehe smile.gif.
Tan
hai da-te mare ca esti un geniu

ontopic: depinzand de calitatea Fanart/artwork pana in 15 RON cred dry.gif
kaeru
Hai sa-l lasam sa creada ca l-am ascultat. He he.

Waw! chiar nu ma asteptam ca majoritatea sa vrea sa dea mai mult de 5 RON pe un desen. Viitorul suna bine, ca sa zic asa.
Trix
5 Ron sau mai mult...in functie de marime, calitate, culoare (creion sau colorat) etc.

Dar sa fie fanart si / sau artwork la Nijikon si vedem pe urma tongue.gif
LordMethos
same as all
depinde despre ce e vb.
De ex anu trecut am spart cam 50roni pe nist postere cu haruhi.
Iar daca este vorba de fanarturi Kaoru / Kaeru .. as da lejer 5 ron + tongue.gif
Shinju
Mai mult de 5 lei, clar! (desi am bifat din greseala 4 ron - un admin daca are chef sa imi schimbe votul - inca dorm la ora asta) As cumpara cu mare drag ceva facut de Asra, Kaeru, Kaoru, de la Inkamon si Between (doar ca ultimii doi sigur nu o sa fie prin zona, din pacate). Alti artisti sigur nu imi vin in minte momentan, dar sigur o sa vreau sa cumpar cate ceva de la fiecare (bineinteles, tre' sa-mi si placa tongue.gif )

Muza chan: Done! wink.gif
usagy
nush daca e gresit daca postez aici , dar as vrea sa il intreb pe Kaeru daca a terminat manga?
Si daca ne va incanta cu ceva creatii anul acesta la Nijikon? ^ ^



Si on topic, pana in 10 ron, depinde cat de mult imi place.
Shinju
@usagy: cred puteai posta la Fan Art pe undeva, desi presupun ca aici sigur vede...

PS. am uitat sa mentionez ca prefer art, just art, decat fan art... pe langa faptul ca ce mi-ar trebui mie nu cred sa gasesc, ceva original cred ca e mai valoros cumva...
kaeru
Pt usagy:

la prima intrebare raspunsul e nu. La a 2-a, da, o sa aduc cateva desene cu personajele din bd-ul meu. Eventual, poate o sa scot si niste postere, sa vad. De vreo sapt m-am apucat sa lucrez la ele (la desene adica).

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.