Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce Baiat Din Naruto Te Place?
Anime-Club Forum > Detaliat > Naruto
sweet_vl08
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "sasuke" Al tau care este? Click aici si afla!
Kreatur
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "gaara" Al tau care este? Click aici si afla!

imi pare rau pentru gaara, dar eu il plac pe sasuke wub.gif
Shinigami Kid
I have used the power of Shazam to charm Itachi.
PurpleButterfly
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "naruto" Al tau care este? Click aici si afla!
DarkRaitei
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "kakashi" Al tau care este? Click aici si afla!

fuck yeah...now if only i was gay tongue.gif...sadly im not tongue.gif
Luffy
bai frate chestia asta e lame
cum poate cineva sa o si creada sau sa zica ca e funny
ghhh ... am crezut ca na daca Shinigami Kid si DarkRaitei au incercat e o chestie serioasa .. cum poate sa imi iasa rezultat ca asta
however sper sa nu va suparati dar nu o sa spun "cine ma place"


ghhh i feel so stupid that I tried this one
Fr0sty
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "sasuke" Al tau care este? Click aici si afla! ......yuk sunt baiat mad.gif mad.gif
Botan
Rezultatul meu:

kakashi
Acest quiz a mai fost facut de 393 persoane. Rezultatul tau a mai fost obtinut de 12.98% din persoanele care au facut acest quiz.


Hm..binisor..desi eu il vroiam pe Neji laugh.gif. Dar am raspuns sincer ca altfel raspundeam cum credeam eu ca ar fi mai potrivit pt ca sa iasa Neji. biggrin.gif

Edit: Apropo, sper sa nu va deranjeze acest comentariu dar..scrie ce baiat, nu ce fata...deci trebuie sa va asteptati ca la rezultate sa nu fie nicio fata.
Nav
This is Gay... at least for guys.
miha_lovely_girl
Yeah...Rezultatul meu a fost Sasuke tongue.gif
FaRa0N
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "sasuke" Al tau care este? Click aici si afla!
gomenasai
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "sasuke" Al tau care este? [COLOR=blue][SIZE=7][I] tongue.gif wub.gif
dyadya
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "naruto" Al tau care este? Click aici si afla! biggrin.gif biggrin.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Keiko-chan
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "naruto" Al tau care este? Click aici si afla!

tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif mie imi plac mai multi biggrin.gif
koneko12
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "naruto" Al tau care este? Click aici si afla!
laugh.gif dar mie imi placea sasuke dry.gif
dana_nitu
kakashi
asta mia iesit la test dry.gif
Animal
Si daca nu te place nimeni ? :<
Garden Girl
QUOTE(Animal @ Apr 19 2009, 12:03 AM)
Si daca nu te place nimeni ? :<
*


Means you're fat, ugly or / and retarded icon_twisted.gif .
Lol thread. Cum dracu poa sa te placa un personaj care nici macar nu exista ? <3
Si chiar de-ar fi existat, ultimu lucru pe care mi l-as fi dorit ar fi fost sa ma placa un individ din naruto lol biggrin.gif .
Animal
Garden Girl...more like Garden Troll ! Ce ai ma cu ei tongue.gif I have a thing for hawt 2D characters as well happy.gif . MOOOEEE CHARACTERS ARE MOOOEEEE !!!!!

P.S. My moe detector is picking up nothing in naruto >_>
Garden Girl
Being realistic doesn't make you a troll.. Dar ma rog, I'm a troll and yes, I like to spoil people's fun
Asa ca o iau ca pe un compliment <3 wub.gif
Sakura-chan14
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "sasuke" Al tau care este? Click aici si afla!
:wub:Sasuke! wub.gif
IchigoDemon
ce baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "sasuke" Al tau care este? Click aici si afla!
wub.gif
Kikazu
e baiat te place din naruto Rezultatul meu a fost: "kiba" Al tau care este? Click aici si afla!
katakito
mie imi plac totti baieti din konoha
mai ales de sasuke pt ca este furoms
naruto pt ca este crazy
kiba pt ca este hazliu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.