Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Helloz La Toata Lumea!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
FrozenKid
Salut! Sunt Bogdan...AM 18 ani si sunt din Iasi...Sunt un mare fan al anime-urilor...In special Naruto...cam ciudat totusi ca cineva de varsta mea sa fie fan anime...Majoriataea de varsta mea nici nu se mai uita la desene...Sper sa nu va sperii...Multe anime-uri nu prea am vazut...in ultimele luni am fost din ce in ce mai tentat sa ma uit la animeuri...Afara de Naruto la ce mam mai uitat:"Xenosage";"Chrno Crusade";"Shaman King";"Dragon Bazz Z";...si cam atat deocamdata...Ce mai pot spone...ami place sa-mi traiesk viataza la maxim...Sunt Rocker din pakate pt cei carere sunt manelisti,ma antrenez la echipa secunda la Poli Iasi...Sper sa ami fak multi prieteni pe site...Va salut pe toti... laugh.gif smile.gif
PurpleButterfly
Iti urez bun venit si spor la postat!

Altceva..........hm..... imi place k esti direct si sincer , ai personalitate........ dar nu ai spus ce hobby-uri ai si as vrea sa stiu dak vei renunta vreodata la anime-uri.
sailorcorvus
Bun venit Bogdan si spor la postat.
Ce muzica asculti?
Ce hobby ai?

Distractie placuta
FrozenKid
PurpleButterfly...Hobbyuri?...hmmm...recunosc ca in timpul liber as un mare amator la scris poezii...deci un hobby ar fi poeziile...altul? Hmmmm...plimbarile pe afara de unu singur...un fel de hobby pentru mine smile.gif) ami place sa ies la aer liber...Si in legatura cu anime-urile...yo sper sa nu renunt prea curand la anime-uri biggrin.gif...
Saylorcorvus...pai hobbyuri mai adineauri am spus...muzica? tot ce tine de rock wink.gif smile.gif) ascult in special Linkin Park,System Of A Down si Disturbed...
In rest mai aveti intrebari va voi raspunde wink.gif
Manaka
Salutare Bogdan si bine ai venit !
In ce consta varsta...si eu am aceeasi problema cu maica`mea si alti prieteni, dar nu sunt singuru din oras care se mai uita la varste de 19-20 de ani la anime`uri...dci nu esti singur la faza asta smile.gif)...we enjoy what we like and thats that...
well...enjoy your stay and make a lot of good friends!
Ja na !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.