Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hi All
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
cobra8co
Ce pot sa spun despre... mine... Am 21 de ani si inca ma uit la anime tongue.gif Animeurile meu preferate sunt Samurai X si Diabolik, zic sincer ca ma certa mama ca nu merg la masa... uneori imi stingea tv pentru masa si plecamin fuga descult la vecinu meu sa ma uit la Samurai X sau Diabolik , in viitorul apropiat ma pregatesc sa urmaresc Narutto , ma bucur ca am dat de voi... pot face un copil fericit, v-am gasit in timp ce cautam Sandy Bell , pentru nepotica mea de 10 ani caruia nu ii place pc decat atunci cand urmareste un film cu Barbie sau un anime oarecare, altfel nu se atinge de el prefera sa faca matematica sau sa citeasca...spre bucuria mea biggrin.gif nu ma cert cu ea pentru pc ... tongue.gif ... Sa auzim numai de bine...
Kawoosh
Bine ai venit cobra8co!
Spor la postat and have a great time here.
me_the_angel
Welcome cobra8co! Spune-mi care e secretul cu matematica si cititul ca eu ma rog de soramea de cand am invatat-o sa citeasca sa puna mana pe o carte, dar nu am sanse, desi eu as citi incontinuu...
Nu e o rusine sa-ti placa anime-urile la varsta ta, in primul rand nu esti singurul. biggrin.gif
PurpleButterfly
Bine ai venit Cobra8co, eu sunt Andreea. Sper sa iti faci o multime de prieteni si sa te simti bine aic.
Cateva intrebari as avea pt tine:
1. Cum te numesti?
2. De unde esti?
3. Ce hobby-uri ai?
4. De la cati ani te uiti la anime?
5. Ce muzica asculti?
6. Iti place cafeaua? wink.gif
Kamemon
bun venit in lumea anime-club
sper sa te simti bine si sa iti faci o gramada de prieteni!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.