Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Io :d
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
madrat
hey pplz, nice to see you smile.gif well recunosc ca otaku m-a facut sa ma inregistrez pe forumu asta, ba chiar oamenii care au facut cosplay de la seireitei smile.gif don't know why exactly

oricum, sunt din bucuresti smile.gif sunt la facultate (damn exams >_< ) , sunt bagat pana peste cap cu animeurile and stuff de "ceva vreme" (adica mult XD ), de site/forumu-l acesta stiam de mult timp dar nu am chiar luat nici un avans spre a ma inregistra pe el xD dar pana la urma am facut-o acum.

animeuri dintre cele care mi-au placut si mi-au ramas favorite raman: xxxHOLiC, Tsubasa Chronicle ( CLAMP fan here), poate unii o sa ma catalogheze ca fiind prea childish dar sunt bagat in Yu-Gi-Oh!-ish , as in am vazut seriile, am carti, cumpar carti, particip la turnee and stuff, imi place la nebunie cam tot ce face Makoto Shinkai (5cm, The Place Promised in Our Early Day ect), Lucky Star, Azumanga, Sayonara Zetsubou Sensey etc... XD

cam atat pt prezentare, sper sa ma primiti si pe mine pe aici tongue.gif si ne vedem pe forum biggrin.gif
zeri
Te primim, cum sa nu smile.gif Bine ai venit!
chatnoir
Bine ai venit, madrat! Te primim cu bucurie si chiar vad ca ai inceput sa te "intinzi" pe forum smile.gif Keep going'
madrat
well mersi pt greet smile.gif
Trix
Bine ai venit Madrat! Ma bucur sa vad ca te integrezi asa de bine in grupul nostru (student, ingropat in examene, obsedat de anime). Yup, o sa te simti acasa, aici laugh.gif tongue.gif

Sper sa fii cat mai activ pe forum si sper ca te vei simti bine aici! happy.gif

P.S.: Cine e tipul din avatarul tau? Ma duce cu gandul la tatal lui Ichigo, din Bleach... huh.gif
madrat
QUOTE(Trix @ May 22 2008, 03:34 PM)
Bine ai venit Madrat! Ma bucur sa vad ca te integrezi asa de bine in grupul nostru (student, ingropat in examene, obsedat de anime). Yup, o sa te simti acasa, aici laugh.gif tongue.gif

Sper sa fii cat mai activ pe forum si sper ca te vei simti bine aici! happy.gif

P.S.: Cine e tipul din avatarul tau? Ma duce cu gandul la tatal lui Ichigo, din Bleach... huh.gif
*



mersi smile.gif si eu sper sa ma integrez printre voi biggrin.gif tipu din avatar nu este Isshin Kurosaki, seamana putin cu el, dar nu e tongue.gif , este un tip dintr-o serie manga mai "ciudata", am si uitat cum se cheama, dar mi-a placut poza, am colorat-o putin si am facut-o avatar tongue.gif
Trix
QUOTE(madrat @ May 23 2008, 12:38 AM)
dar mi-a placut poza, am colorat-o putin si am facut-o avatar tongue.gif


Ohh, deci ai oarece cunostinte in Photoshop sau ceva de genul? *shining eyes* biggrin.gif
*hint, hint*

Plus, am aflat ca esti fan Bleach.. altfel nu aveai cum sa stii numele personajului la care faceam referire tongue.gif
Moonsparkle
Nu, stii cu cine seamana foarte mult? Cu tipul din Koi Kaze... and yeah, he too was a smoker.

Welcome, btw. smile.gif
madrat
QUOTE(Trix @ May 22 2008, 05:39 PM)
Ohh, deci ai oarece cunostinte in Photoshop sau ceva de genul? *shining eyes* biggrin.gif
*hint, hint*

Plus, am aflat ca esti fan Bleach.. altfel nu aveai cum sa stii numele personajului la care faceam referire tongue.gif
*



cunostinte de photoshop cat de cat, dar incerc sa le perfectionez tot timpu cand lucrez in el smile.gif

yup Bleach fan, Naruto fan, "tacam" de baza pt un otaku tongue.gif

QUOTE(Moonsparkle @ May 22 2008, 05:56 PM)
Nu, stii cu cine seamana foarte mult? Cu tipul din Koi Kaze... and yeah, he too was a smoker.

Welcome, btw. smile.gif
*



mersi pt greet Moonsparkle smile.gif dar tipu nu e din Koi Kaze, manga este mai necunoscuta si nu prea se stie de ea in marea masa XD
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi madrat si spor la postat.
Nu esti copilaros , sunt si eu clamp fan too...
Ne vedem pe forum...
Spor la vizionat anime.
elpreda
Multi fani Clamp pe aici, inclusiv eu, asa ca trebuie sa-ti zic si eu un welcome.
madrat
mersi mult pt intampinari smile.gif ma bucur foarte mult sa vad ca sunt si alti fani clamp pe aici smile.gif si sailorcorvus ma refeream ca poate unii ma catalogheaza copilaros din cauza yugioh-ului tongue.gif
Trickster
Pai daca nu joci si tu magic in loc de Yu Gi Oh tongue.gif. No taste in TCGs, but won't hold it against you tongue.gif
madrat
QUOTE(Trickster @ May 27 2008, 11:45 PM)
Pai daca nu joci si tu magic in loc de Yu Gi Oh tongue.gif. No taste in TCGs, but won't hold it against you tongue.gif
*



am jucat si mtg acum destul de mult timp, cred k primu meu tcg? hmm nu stiu sigur, oricum mi-a placut, e destul de fun, dar parca mi se pare mai interactiv yugi-u tongue.gif si seriouly nu este un joc pt copii adica poate fii un joc clar serios
Demon Spirit
Hmmmmmmm,oare mai are rost sa iti urez si yo "Bun venit"?
De cat timp palavragesc yo de anime-club?!si a trebuit doar sa vi la otaku sa te hotarasti sa iti faci user smile.gif

Glad i'm not the only yugi fan anymore laugh.gif so welcome pal biggrin.gif
mitsuki92
saluty.spor la postat si la party-uri dupa examene tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.