Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Golden Weeku
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
Shinigami Kid
Otaku din Cluj încep să prindă forţă, aşa că din 6 mai, Yume împreuna cu organizaţia Seireitei vor organiza un eveniment special în cadrul ceainăriei, care se va întinde pe durata a 8 zile, în care se va sărbători diversitatea culturii japoneze.
Evenimentele se vor desfaşura ca atare: fiecare squad din Seireitei va prelua Yume pentru o zi; zi în care vor organiza evenimente în conformitate cu genul din care face parte squadul. Deci, începând în forţă, pe data de 6 mai va fi ziua Sexy, 7 mai Magic, 8 Ghibli, 9 mai cei mai importanţi History, şi aşa mai departe cei din urmă fiind cei de la Sci-Fi pe data de 15 mai.

Mai multe informaţii veţi primi la faţa locului, adică la Yume pe Str. Baba Novac nr. 30, Cluj-Napoca sau la numarul de telefon 0743 282 087.

user posted image

Pentru mai multe informatii postati aici si am sa raspund in masura in care pot biggrin.gif .
zeri
Imi place afisul tongue.gif Sa ne dati poze mey smile.gif
Shinju
buey, cea mai importanta zi e Love Day (13 mai, marti, si nu e zi cu ghinion!) - spuse un membru important al Squadului Love rolleyes.gif
Fiecare squad se chinuie ca pregateasca ceva cat mai special pt fiecare zi, asa ca va asteptam cu drag (dar mai ales pe 13 mai, Love day!!!)
Shinigami Kid
Sa vorbesc cu batranii sa vad daca vreau sa doneze smile.gif .

Edit

Am impresia ca sunt singurul de la history care o sa faca flame smile.gif , sau nu, toate zilele sunt imporatante si toti muncim din greu, deci in toate zilele va asteapta ceva frumos.
.::Ayumi::.
Super afis, no comment din punctul asta de vedere ^^ .....dar pacat ca nu merge site'ul www.yume.ro O.o

poate o sa dau si eu o fuga pana in cluj ^^
see ya there!
elpreda
Ma si voi v-ati gasit sa va organizati tocmai la Cluj... eu n-am nici o sansa sa ajung pe acolo. Macar sa va distrati voi si pentru mine.
Shinigami Kid
@Ayumi - e vina lor ca nu merge nu a mea biggrin.gif , dar daca vrei mai multe detalii poti sa imi dai un add pe mess smile.gif .

@elpreda - Ce sa facem suntem din Cluj facem lucruri in Cluj, dar tine minte nu e nici primul nici ultimul eveniment pe care il organizam, deci poate mai prinzi si tu ceva laugh.gif .
Luffy
... well ...
ca sa nu fiu nepoliticos .. am trecut si eu pe aici sa va invit la Fighting Day ...
unde o sa aveti cred ca cea mai miudata zi din viata voastra .. nici nu stiu .. ce sa va zic .. sa mancati sau nu inainte ca la .. ce o sa vedeti .. mai ales pe Luffy` dansand in sincron cu restu membrilor .. pe melodia Kung Fu Fighting...
si filmuletzul, o productie SeIrEiTeI / regia: Fighting Squad Master Minds ...
care o sa fie ciudat rau de tot .. si ce sa zic ... Bloopers la sfarsit ... si ... sa nu uitam de decorul sangeros din yume .... la un pahar de sake sau o cana de ceai... la un cocktail cu wodak si multe alte .. chesti ciudate .. asa ca ce sa mai o tot lungesc, Fie ca mancati Fie ca nu mancati pe 14 mai, va asteptam la Fighting Day! ... luativa un cutie de leucoplasturi la voi!!!
madrat
wow chiar suna interesant, oricum a fost in cluj, eu sunt in bucuresti >_< dar poze filmulete ceva de pe acolo a facut careva si poate sa ne "doneze" si noua cateva? biggrin.gif puuuiz
Shinigami Kid
O sa vina si pozele, candva. Momentan inca mai suntem in recuperare dupa Gloden Weeku si OtakuFest editia a II-a tongue.gif , so o sa mai intarziem un pic. Seireitei e un grup de 'dezorganizati' ocupati laugh.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.