Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: My Description
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
the_last_angel
pai buna! ma numesc roxana, am 12 ani, 5 luni si hmm cam 12 zile..oricum sa trecem peste asta ^^. locuiesc in galati impreuna cu cele mai bune prietene si imi place sa ma distrez. imi place acest oras caci mereu ai ceva de facut...are cluburri, discoteci, baruri, restaurante, parcuri si pot sa spun ca ma mai duc uneori cu prietenii...culoarea mea preferata este albastrul..ca si ochii mei...sunt o fata sensibila, dragutza, cun un bad-temper icon_twisted.gif si inalta. imi place foarte muult inotul si volleyul..tot odata mai sunt uneori si timida, dar daca ma infurii devin un dracusor biggrin.gif .
ascult tot ce este posibil, in special rock si j-rock..formatiile mele preferate sunt: LMC, the gazette, an cafe, linkin park si pot sa spun ca imi mai place si BoA and jolin tsai...
acum sa trecem la ceva serios:
1 stiu ce inseamna spam...si am citit regulamentul...yeah...si regulamentul asta dar nah nu am putea face nimic despre el.
2 citesc manga...m-am apucat de curand, cand am gasit un link foarte folositor..
3 manga cititte: unul din pacate vapire knight [sper ca am sscris bine] dar am o lista luunga.
4 animeuri vazute: foarte putine: yu yu hakusho, slayer, yu-gi-oh/GX, hell girl [ambele serii] , Dragon Ballz, Naruto +shippuden...aproape tot...inafara de vreo 30 shi ceva de ep caci nu le-ma mai gasit, full metal, shaman king, povesti cu fantome, slair moon, si cred ca or ami fi >.>
5 sper sa ne imprietenim repede si sa nu fac din intamplare spam
Full_moon
Buna, Roxana! Si eu sunt cam noua pe aici smile.gif Bine ai venit! sper sa te distrezi si sa ne intelegem bine!
ulfshark
BAnzai , buna Roxana bine ai venit wink.gif sper sa mai vb oky ????
sailorcorvus
Bine ai venit Roxana si sper sa te acomodezi cu acest loc.
Spor la postat si spor la vizionat anime.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.