Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Me
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
ulfshark
sal la toat lume,totusi am o intrebare toti sunt romani aici??????:DDDDDD
trust_no_more
^nu stiu daca toti sunt romani, dar sigur toti posteaza in limba romana.
Bine ai venit!

ce animeuri iti plac, ce muzica asculti, cati ani ai, de unde esti...hobby-uri..etc..spune-ne mai multe despre tine.
ulfshark
ca animeuri imi plac :bleach,naruto shiuuppiden, vampire knight,......etc.
muzica : toate in afara de metalica si manele doar unele melodi imi plac

am 18 ani mis din timisoara
u de unde esti ? cati ani ai si ce animeuri iti plac?
si acum ma uit la Black cat Si ma cheama Danutz pe tine cum te cheama?????si vreau sa stiu si eu ceva despere tine oky wink.gif
zeri
Iti place toata muzica in afara de Metallica si manele? laugh.gif Adica vrei sa zici ca nu iti place in general muzica rock (metal) sau ai pata pusa pe aia de la Metallica? laugh.gif
ulfshark
smile.gif)))) biggrin.gif rock numi place in general biggrin.gif
da tie ce muzica iti place hmmmm........ biggrin.gif??
zeri
Metalu de orice fel, mai putin black
trust_no_more
^subscriu.
imi placeau si black-ul, death-ul, dar acum m-am mai "potolit".
prefer speed, power, gothic, melodic, symphonic...

ca anime..pff..is destule, dar am sa enumar cateva: Deathnote, Rurouni Kenshin, Paradise Kiss, Honey and Clover, Air, Welcome to NHK, Suzuka, Fruits Basket, The eternity that you desire....

eu am vreo 22 anisori si sunt din Ploiesti, dar mai mult prin capitala, cu scoala.

Despre mine: sunt paranoica si fac baloane din guma de mestecat. Odata mi-am scapat telefonu` in wc si de multe ori am picat pe gresia uda. Sunt antisociala si neadaptata. Cam atat.

welcome!
ulfshark
Stiti cem place la voi ca sunteti funyyyy smile.gif) si ma bucur ca am intrat pe acest Anime Club biggrin.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.