Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intrebari
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
misona
hei there din mom ce am citit k aici este rubrica cu PROBLEME si omit intentionat tehnice deoarece nush in ce categorie se incadreaza urmatoarea problemutza biggrin.gif si anume:"Cum imi pot upload-a avatar?" blink.gif sau alte informatii care apar la alti useri si la mine nu k de exemplu gender sau care nu apar la alti useri si la mine da: warn, desi nu este nici un beculet aprins ma ingrozeste cumplit unsure.gif
Thx a lot wink.gif smile.gif
Coyotee
In primul rand, trebuia sa deschizi un topic nou, nu sa postezi la topicul de probleme legate de serverul FTP care nu are nici o legatura cu forumul.

In al 2-lea rand, toate informatiile respective le poti seta din sectiunea "My Controls".

In al 3-lea rand, Warn iti arata nivelul de warn care-l ai. Warn-urile pot fi vazute doar de staff. De aceea vezi aia doar la tine.
misona
ms pt sfaturi smile.gif si scuze pt postat gresit insa nu am stiut k pt fiecare intrebare tb sa deschid un nou topic sad.gif insa pe viitor imi pot adresa intrebarile tot aici plssss k nu-mi place sa deschid un nou topic la fiecare intrebare pe care nu o stiu plsssss biggrin.gif
Coyotee
poti posta in topicul asta fiindca e al tau si titlul nu este unul specific.
ulfshark
cu ce se manaca serveru ala FTP despre ce ii , ca sa nu mor de foame biggrin.gif
Coyotee
QUOTE(ulfshark @ Apr 29 2008, 06:07 PM)
cu ce se manaca serveru ala FTP despre ce ii , ca sa nu mor de foame biggrin.gif


STOP STEALING TOPICS.

Greu sa te uiti in meniu... FTP Downloads dry.gif dry.gif
misona
eu am o mik mare problema biggrin.gif .
zilele trecute am raspuns la un subiect insa nu mai stiu care blink.gif , nu-l m gasesc insa era vorba despre huburi cu anime si cum pot intra pe ele. vreau sa vad ce mi s-a raspuns deoarece am trim parola si username-ul insa nu am primit nici un mail cu raspuns si mi-am inchipuit k mi s-a dat un raspuns pe acest site insa nu reusesc sa mai gasesc subiectul sad.gif sad.gif
pls help meee
ma mai gandeam k in loc sa da-ti de persoane inteligente k mine tot timpul nu se poate sa ni se afiseze la profil subiectele la care am raspuns sau deja este afisat insa eu sunt total bloanda la ora asta? biggrin.gif

ms mult de tot
zeri
Simona, topicul cautat este acesta:

http://forum.anime-club.ro/forum/page-13-t754-s240.html

ti-a fost raspuns pe mail...acuma smile.gif

Phuai ce se pusese prafu pe contu ala de mail biggrin.gif

PS: mai da-m si de persoane ca tine, dar le calauzim pe calea cea dreapta. Daca o sa apesi pe My Assistant sus in dreapta o sa iti apara un meniu unde poti sa alegi My last 10 posts; sau dai click aici in stanga pe numele tau si apoi pe Find member's posts
misona
sad.gif sad.gif sad.gif tocmai mi-am verificat mail-ul insa nu am primit nici un mail si din pacate nu este nici o fetisoara care sa planga in hohote k as fi pus-o sad.gif sad.gif eu vreau anime, de ce sunteti rai cu mine sad.gif m-ati vazut mai mik,nu??? dry.gif
zeri
Vezi in folderul BULK
misona
nici acolo nu-i sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifd c??? blink.gif
zeri
Daca mailul tau este misona_17@yahoo.com verifica bine in Inbox, trebuie sa fie un mail venit pe urmatoarea data:
Wed, 30 Apr 2008 14:44:06 -0700 (PDT)
misona
eu inteleg k ar fi tb sa fie insa nu a fost. am cautat si nu este. nu se poate retrimite plsss biggrin.gif i promise i'll be good this time if i can wink.gif plsssss
plssssss

PS: PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
zeri
Am retrimis mailul acuma. Sper sa ajunga.
misona
a ajuns insa:
[21:40:43] *** Connecting to dchub://honmaru.bounceme.net:1411...
[21:40:49] *** Connected
[21:40:52] <-Hitokiri-> YnHub version: 1.036 produced by Yoshi, Nev and Todi.
[21:40:52] <-CORE-> Current user count: 50 after 11:06:26:18 uptime
[21:40:52] <-CORE-> Current sharesize is: 4.08 TiB
[21:40:52] <-Hitokiri-> Nickul tau este prea lung. Scurteaza-ti Nickul si reconecteaza-te.
[21:40:52] *** Connection closed
apoi:
[21:40:31] *** Connecting to dchub://anime.obornet.ro:1441...
[21:40:37] *** Connected
[21:40:39] <-Keisatsu-> YnHub version: 1.036 produced by Yoshi, Nev and Todi.
[21:40:39] <-CORE-> Current user count: 24 after 11:05:08:14 uptime
[21:40:39] <-CORE-> Current sharesize is: 2.27 TiB
[21:40:39] <-Keisatsu-> Acest hub este doar pentru useri inregistrati.
[21:40:39] *** Redirect request received to a hub that's already connected
[21:40:39] *** Disconnected
iar:
Introduceti numele de utilizator si parola "Xampp user" de la http://animehq.no-ip.org si o cere incontinuu dry.gif
D C NU MEREEEE??? sad.gif
zeri
Ai setat in favorites cum trebuie usernameul si parola?
misona
nush la ce te referi m exact insa am urmat instructiunile din ghidul de utilizare trimis de tine sau colegii tai si nu a vrut sad.gif
zeri
In favorite hubs daca dai la propietatile lui Hon-Maru ar trebui sa ai ceva de genul asta:

user posted image

La tine cum arata?
misona
ms mult de data asta am reusit iar problema a fost k nu avusesem pus [Shinobi] in fata userului blink.gif sa speram k o sa gasesc de acum inainte tot ce caut biggrin.gif wink.gif

PS: cine imi poate spune si mie cate episoade din Bleach sunt. eu stiu de 173 insa nu cred k astea sunt toate deci cine stie sa-mi de-a detalii il astept cu un raspuns si eventual si de unde pot face rost de restul k pana acum nu am reusit decat 170 din ele. ms mult kiss ya wink.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.