Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un Nou Membru!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
aika2008
Salutare tuturor! smile.gif Ma numesc Catalina si sunt din Ploiesti. Imi plac foarte mult animeuri ca si voi biggrin.gif . Animeurile pe care le am urmarit pana acum sunt: Digimon, Kaleido Star, Pokemon, Beyblade, Capitanul Tsubasa, Yu-gi-oh! si Yu-gi-oh!GX, Duel Masters, Spirala, Shaman King, Battle B-Daman, Sailoor Moon, Yu Yu Hakusho, Fata Iadului, Naruto, si multe altele.
Si sa zic cate ceva despre mine ca sa ma cunoasteti. Am 18 ani, sunt o persoana timida, prietenoasa, intelegatoare (adica ii intelege pe cei din jur). Imi place muzica, calatoriile, animalele, florile, adica imi plaace viata si imi mai place sa cunosc lucruri noi.
Am aflat de acest site prin vestitul Google ( ce m-as face fara el?). Si sper sa nu incalc nici o regula tongue.gif Si inainte sa ma inregistrez le-am citit. Daca in caz ca incalc o regula, ii rog pe moderatori sau administrator sa ma atentioneze ca sa nu mai fac greseli.

Sper sa-mi fac prieteni biggrin.gif
Daca aveti intrebari, intrebati si vi se raspunde. Pa si ne vedem la dezbateri. biggrin.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi aika2008 si iti doresc sedere placuta .
Vezi ca nu muscam si chiar daca am musca suntem vacinati asa ca nu fi timd .
Ce muzica asculti?
Spor la postat .
aika2008
Multumesc, sailorcorvus. Ascult orice fel de muzica, pentru ca imi place muzica si imi place orice gen de muzica. N-am preferinte la muzica.

PS: Stiu ca nu muscati! Dar asa sunt eu! smile.gif
trust_no_more
Bine ai venit.
Inca cineva din Ploiesti!
yey! biggrin.gif
Just_Deea
Hello smile.gif si eu sunt noua pe aici...si eu sunt fana anime si cultura japoneza si sunt timida biggrin.gif sunt din Timisoara si sunt in cautare de fani anime. Vad k aici gasesc o gramada wink.gif) yeey
Misa_Amane_Demon_Girl
buna eu sunt noua pe site biggrin.gif am 14 ani sunt
din craiova si sper sa imi fac multi prieteni rolleyes.gif
red_rose_knight
Hi ppl biggrin.gif sant nou aici am 21 de ani si sant fan anime,printre altele,imi mai plac masinile,fotbalul,baschetul ,muzica bineinteles ,filmele ,etc.
sper sa discutam cat mai mult si mai bine....lol
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.