Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rog Moderatorii Sa Stearga Topicul!
Anime-Club Forum > Fan Area > Fan Fiction
xyzmary2001
Text indepartat din motive personale.
gheorghecoser
Chiar mi-a placut! Tine-o tot asa!
Crystall
Ai un inceput foarte bine realizat, pe mine m-a captivat imediat. Povestea transmite inca de la primele cuvinte sentimente puternice. Chiar imi place abordarea ta, e emotionanta. Si apreciez foarte mult caracterul personalizat pe care l-ai dat fanficului, odata prin viziunea asupra personajelor (poza) si apoi prin melodia lui Jennifer Rush (care imi place la nebunie, btw tongue.gif). Textul se potriveste foarte foarte bine cu trairile Sakurei, iar melodia, un pic optimista se coreleaza, de asemenea, foarte bine cu speranta care palpaie undeva in interiorul personajelor.
Am citit postul tau chiar imediat ce l-ai scris, doar ca nu am avut timp sa dau un reply aseara. As fi vrut sa fiu prima care comenteaza. laugh.gif
Sunt foarte curioasa cum va evolua povestea. rolleyes.gif Se va axa in continuare pe relatia SakuraxSasuke (I root for them tongue.gif ) sau va "interveni" Naruto pe primul plan? Astept urmatoarele capitole cu nerabdare!
xyzmary2001
Text indepartat din motive personale.
aika2008
Yupi yupi! Sunt prima care postez biggrin.gif. Imi place mult povestea ta e chiar super frumoasa si abia astept continuarea. Mai ales povestea care se aseamana cu intamplarile din anime ca naruto o place pe sakura si sakura il place pe sasuke si ca ino il place tot pe sasuke.
Esti o buna scriitoare happy.gif
Terry_SOAD
Superba povestea! Pur si simplu love it smile.gif De-abia astept urmatoru capitol!!!
Crystall
waiting waiting and still waiting laugh.gif
xyzmary2001
Text indepartat din motive personale.
Angel-Asakura
Slava Domnului ca am invatat din patite si ca pastrez totul - nu chiar totul, ca mai si arunc tongue.gif - pentru ca altfel nu as fi putut intra aici pentru a-ti da replay. Trebuie sa ma reobisnuiesc sa-ti lecturez fragmentele pe care le devoram pe manga-anime, dar stim cu totii ce s-a intamplat acolo. In ciuda faptului ca eu nu dau prea des pe-aici, de-acum, va trebui sa reinvat sa citesc fragmentele tale folosindu-ma de optiunile acestui forum. Voi recupera si voi invata repede, Insa stii prea bine ca eu una astept de fapt acele fragmente care sunt cele mai noi si pe care n-am apucat sa le citesc tot din cauza stim noi cui...
Crystall
laugh.gif laugh.gif imi place! mai ales doza de umor si ironia anumitor situatii. abiaaaa astept continuarea rolleyes.gif rolleyes.gif
sper sa nu mai treaca atat de mult timp pana la urmatorul tau post tongue.gif
aika2008
Imi place mult continuarea. Si abia astept urmatorul capitol. Ador aceasta poveste. biggrin.gif
me_the_angel
In primul rand ai talent.. E nevoie de talent ca sa te poti imbina atat de usor pasaje si discutii cu gandurile Sakurei; imi place faptul ca ai pastrat caracterele personajelor din anime. Felicitari ,nu-ti spun sa o tii tot asa pentru ca eu cred ca poti chiar mai mult. Astept cu nerabdare continuarea
Crystall
*cough**cough* deja a trecut o luna si de cand nu ai mai postat. sa inteleg ca si tu te vei numara printre cei care isi lasa balta fanficurile dupa 2-3 postari? eu as vrea totusi sa citesc povestea pana la capat. waiting....
iku-chan
Este prima data cand postez la fic-ul tau,chiar si dupa cele 27 de capitole de pe manga-anime(sper ca nu gresesc unsure.gif ).Esti unul dintre putinii autori romani de fic-uri care au reusit sa ma impresioneze atat de profund si chiar nu stiu ce as putea comenta.Mi-ar placea sa stiu ce s-a intamplat pe manga-anime(nu am reusit sa trimit pm,nu merge mellow.gif ).

Respect pentru stilul de a scrie,se vede ca ai citit mult si ai experienta si imi cer scuze daca post-ul meu e cam "in vant" unsure.gif .
xyzmary2001
*text indepartat*
Crystall
daca nu te superi, as putea sa te contactez si eu pe mess? biggrin.gif
Tyna-sama
Ti-am citit ficul si pe manga-anime si pot sa spun ca este cel mai frumos si original fic pe kre l-am citit vrodata.Ai un mare talent si te felicit pt asta.Vreau sa continui povestea pt k yo deja m-am declarat fanul tau nr. 1 biggrin.gif Sport la scris si take care my girl wub.gif
xyzmary2001
*text indepartat*
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.