Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: New Member In The Area
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Anhy-chan
Hello pplz and nice to meet you!

Sunt Ana am 14 ani si sunt dintr-un mic orasel..... Buzau dry.gif

Pasiunea mea pt animeuri a inceput acum un an si de aceea nu am un "repertoriu" prea mare. Preferatele mele sunt deokmdata Naruto si Bleach, iar la Naruto am citit si manga. smile.gif Primele animeuri pe care le-am vazut au fost Sailor Moon si Pokemon, dar atunci eram f mik si nu stiam k se numeau animeuri.

Sunt o tipa foarte prietenoasa, nebunatik si intotdeauna deschisa sa vb. Detest persoanele profitoare si mandre. Mai tot timpul sunt happy, iar certurile si tristetea nu se lipesc de mine. biggrin.gif

Hobby-uri: first of all animeurile si manga, apoi cititul, plimbarile, sa ascult muzik si sa stau degeaba.

In general ascult Rap, R&B si pop. Cantareti si trupe preferate: Linkin Park, Rihanna, Jaz-y, Gwen Stefai, Justin Timberlake si multi altii.

Peste A-C am dat in timp ce cautam alte forumuri legate de animeuri. Cu forumurile mai am experienta asa k nu cred k o sa fac spam-uri si nu o sa incalc regulile wink.gif

Km atat va spun despre mn. rolleyes.gif
zeri
Bine ai venit Ana!

Enjoy!
sailorcorvus
Bine ai venit Ana si distractie placuta.
Happy posting.
MoonAngel
Welcome happy.gif
Happy posting si sedere placuta happy.gif
Hmmm... ce sa mai zic... te asteptam si pe IRC, pe serverul Rizon, canalul #ro-anime biggrin.gif
JA ne happy.gif
Probably me
Deteşti persoanele care-s profitoare şi mīndre simultan, sau separat persoanele profitoare şi alea mīndre? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.