Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anime (si Manga) Siteuri Faine
Anime-Club Forum > Ro Anime > Linkuri Utile
gheorghecoser
Nu prea cunosc siteuri cu anime; stiu doar cateva; daca va intereseaza:
www.anime-media.com
pe anime-media puteti vedea online diferite anime, probabil cele mai bune
tot pe acest site puteti posta mesaje; sunt subtitrate in engleza; sunt si filme anime
www.talknaruto.com
pe acest site vorbiti (pana nu mai puteti, pana va saturati de) despre naruto; in plus aveti si episoade online si filmele cu naruto; trebuie insa sa
instalati zango
www.narutocentral.com
aici pe langa ca puteti vedea animeul naruto si naruto shippuuden
online si pe langa ca puteti vorbi "pe nerasuflate" despre naruto, mai vedea
postate si manga; anunturi despre anime.......
www.naruto-episode.net
ei, aici aveti naruto tradus in engleza , nu ma refer la subtitrari; personajele vorbesc pe engleza; bineinteles episoadele sunt din urma, fata de alte
siteuri , unde doar subtitrarile sunt in engleza
ar mai fi si altele.............
insa doar acestea le cunosc deocamdata!
pe aceste siteuri am intrat cel mai des la categoria "anime;manga;naruto...";
se poate ca din greseala sa fi postat si siteurile de anime a altora....
asa ca imi cer scuze anticipat... in caz ca am postat siteuri care au mai fost recomandate cool.gif
Tanaka
Unele siteuri din aceasta mica lista pe care-ai facuto le stiam ... oricum ai facut bn ca ai creeat aceasta lista pentru cei ce nu stiau si vor sa se informeze mai mult despre anime / manga
Ikarion
mai incercati www.animesuki.com, bleachexile.com, www.onemanga.com si www.mangafox.com. ultimele 2 sunt site-uri de manga.
Tanaka
Hai sa va dau si eu niste linkuri .

Anime-XG
The Otaku
Anime Wallpapers
Anime
Anime Mania
Fan Naruto
Anime X-Generation
claudia666
http://www.animetoplist.org/

Pe site-ul acesta cauti anime pe care doresti sa le urmaresti ONLINE si vei primi o lista de site-uri din care poti sa alegi....Avand in vedere ca Veoh nu mai e disponibil in Romania,e un site foarte bun.......
FlorinSalamior
S-a deschis un site de anime in ROMANA !. Toate anime-urile cele mai cunoscute, si multe altele subtitrate in ROMANA !!

Link : www.anime-tv.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.