Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
gheorghecoser
Ma numesc Gheorghe Coser; sunt din Arad, am 16 ani; imi place muzica house, hip-hop, manele (uneori); sunt la Seminarul Teologic Ortodox din Arad; in weekend, cand mai am timp citesc Manga; ma mai uit cateodata si la anime; manga care imi place foarte mult este naruto, la fel si anime-ul Naruto...... acum 1 an imi placea foarte mult (si inca imi mai place) anime-ul dragon ball z si gt..... biggrin.gif
sarkastik
Salut prietene si bun venit. Am avut si eu odata un prieten care a facut seminarul teologic insa era putin cam .... mokkori freak .. oricum sedere placuta si spor la dat cu parerea
Shinigami Kid
Buna am vrut sa iti urez initial bun venit pe forum, dar uite bine ca am rabdare 2-3 zile ( cum fac de obicei ), si uite nu m-am inselat ca prezenta ta pe forum are sa fie una enervanta dry.gif . Tu nu ai citit regulamentul sau ce ? cred ca te ar ajuta cu mult sa il citesti, cine stie poate inveti si tu cateva regului de buna conduita ca vad ca la scoala nu te invata.
Prima ar fi tagul de spoiler
CODE
[spoiler]  [/spoiler]
.
A doua ar fi functia de search a forumului care e chiar la inceputul paginii, sti aia te ajuta sa nu deschizi un topic cad era unul asemanator deschis.
Mai plimbate pe pagina forumului sa vezi structura ca sunt subforumuri aproape pt orice gen.
Ar fi de preferat sa nu deschizi la 2 minute un topic ca sa iti faci post poti scrie si tu pe acolo la unul deschis, e iritant oricum ca valoare toate topicurile tale nu prea au importanta ( sincer discutia despre religie si mancare aici nu isi are rostul cred ca sunt forumuri de biserici pe acolo prin lume )

Iti urez sedere placuta!
Zamo
QUOTE(Shinigami Kid @ Mar 30 2008, 10:59 AM)
Buna am vrut sa iti urez initial bun venit pe forum, dar uite bine ca am rabdare 2-3 zile ( cum fac de obicei ), si uite nu m-am inselat ca prezenta ta pe forum are sa fie una enervanta  dry.gif . Tu nu ai citit regulamentul sau ce ? cred ca te ar ajuta cu mult sa il citesti, cine stie poate inveti si tu cateva regului de buna conduita ca vad ca la scoala nu te invata.
Prima ar fi tagul de spoiler
A doua ar fi functia de search a forumului care e chiar la inceputul paginii, sti aia te ajuta sa nu deschizi un topic cad era unul asemanator deschis.
Mai plimbate pe pagina forumului sa vezi structura ca sunt subforumuri aproape pt orice gen.
Ar fi de preferat sa nu deschizi la 2 minute un topic ca sa iti faci post poti scrie si tu pe acolo la unul deschis, e iritant oricum ca valoare toate topicurile tale nu prea au importanta ( sincer discutia despre religie si mancare aici nu isi are rostul cred ca sunt forumuri de biserici pe acolo prin lume )

Iti urez sedere placuta!
*



Garda de fier in actiune , how cute happy.gif . We have new mods around here , and i don't even know .
Eu zic sa stai linistit , prezenta lui pe forum ii mai putin enervanta ca perzenta altor persoane wink.gif
Ca sa iesim totusi din viata asta "virtuala" ... eu zic ca la scoala invata lucruri mult mai importante decat cum sa gaseasca un buton de "search" pe un formu ... iar daca s-ar face niste ore de "reguli de conduita" n-ar strica sa partici si tu , cine stie poate o sa fiti colegi de banca wink.gif

Discutia si punctele ,chiar daca nu originale , despre religie ... pot aduce macar niste replici gandite si inteligente , ceea ce nu gasesti prin multe topicuri pe aici . (corect, titlul a fost naspa rau de tot pus , da se mai greseste).

Nu-i cazul sa sari calul,chiar daca esti mai vechi pe aici , ca daca nu te pune persoana aia la punct ... asta nu inseamna ca nu poti sa te arzi .
Peace and flowers ... not

Edit: bine ai venit pe aici , poate gasesti ce te intereseaza ... ii bine sa urmezi niste chestii spuse de Shinigami , regulile, sa vezi daca nu exista alte topicuri de genu ... oricum,la inceput se scuza smile.gif (de catre unii laugh.gif)
Ah ... si topicul acela cu carnatii n-a fost deloc inspirat laugh.gif
Trickster
Zamo, las, omu asta ii enervant...


Ah, mda, bine ai venit pe forum gheorghecoser, citeste regulamentul, si nu mai imi povesti dinainte ce se intampla in nu stiu ce anime, pentru ca o sa mori inecat de la cat o sa te pomenesc eu. Nu imi place sa mi se povesteasca dinainte, atata tot...
Zamo
Ii ? laugh.gif ... nu suntem cu totii ? tongue.gif

Noah , n-am apucat sa-i vad "posturile" , doar cel cu carnatzul laugh.gif ... fenomenal laugh.gif
trust_no_more
oh well,.... w e l c o m e?.. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.