Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
EcsTasY
konichiwa bitches (e o melodie a lui robyn care imi place f mult)
so here I am on another forum smile.gif
- baiat/26/tm
- imi place muzica cu mult bas in special - drum&bass, breakbeat, dubstep, hip-hop, dub, trip-hop, ceva rock, chill/ambient/donwtempo
- basket, tenis, fotbal, inot - mi se pare cea mai tare chestie, dupa zbor, dar de zburat nu cred ca voi reusi (decat in somn...nu-i asa ca-i fain:D)
- urmaresc anime de 2 ani (am inceput cu bleach)
- addicted de CS, si alte shootere sau jocuri cool ce mai apar
- I love the jack and the jane tongue.gif

seya
andrutz4
bine ai venit pe anime-club!!! vad ca ti-ai facut o prezentare destul de amanuntita, dar nu ne-ai spus ce alte animeuri ai mai vazut.

wellcome again and happy post!
Moonsparkle
Hello.

Why EcsTasY?
EcsTasY
in timpul facultatii stateam in camin si jucam cs cu mai multi colgei. aveam nikul "calaretul fara cal", dar astia de la mine din camera au inceput sa-mi zica extaziatul dupa o perioada, pt ca ma agitam f tare in timp ce jucam, mai ales cand castigam biggrin.gif ...so it came to EcsTasY (btw the drug is also nice...I tried it once tongue.gif), si mi-a placut si am pastrat nikul si pe forums

anime:
bleach(ongoing), claymore, s champloo, basilisk, ergo proxy, darker than black, samurai kyo, tejo tenge, black lagoon (sunt la ep 7), grantz (reinceput sapt trecuta -2 ep, deoarece l-am abandonat mai demult...nus de ce), ikkitousen (desi e cam shit o sa ma uit pana la sfarsit...nici nu mai stiu la ce ep am ramas). si mai am in plan (pregatite) shigurui, mai-hime si mai-otame. as vrea sugestii pt ceva asemanator cu ceea ce am vazut, adica action mult, grafica si muzica buna si o poveste faina (sau macar ok)
manga:
bleach, claymore, tenjo tenge, darker than black, basilisk, samurai kyo
Moonsparkle
Nice story. smile.gif

Well... spor la anime and have a nice stay.
MoonAngel
Salut si bun venit pe forum happy.gif
Hmm...ce sa te intreb? biggrin.gif Ce trupe preferate ai sau ce hobby-uri, exceptand cs and pc games happy.gif
Ja ne si postare placuta happy.gif
sarkastik
tongue.gif pe vremea cand stateam si eu in camin dar prin Iasi ... Tudor Vladimirescu era un tip pe serverele de CS "calaretul fara cal". Era cam varza fie vorba intre noi .. dar macar avea vointa smile.gif)
EcsTasY
@moonangel - de hobyuri am zis ceva sporturi. pe langa astea, si anime tongue.gif, I like music, hanging out with my frinds, party in weekend, cooking, reading...and other stuff.
cat despre muzica si artisti/trupe care imi plac, ar fi cam multe de insiruit, dar o sa spun cateva:
electronic - fanu, dieselboy, teebee, high contrast, lynx, dj vapor, bailey, ltj bukem, ewun, spor, tayo, infulenza, eskmo, afgan headspin, ctrl Z, Screwface, frinction, skream, benga, TRG, clouds, kode 9, n-type, coki, vex'd, kruder & dorfmeister, bords of canada, massive attack, royksop, thevery corporation, sugar B, triky, bjork, perfuse 73, modeselektor, trentmoller, dizzee rascal, shpongle, dj krush, terranova, nightmares on wax, limewax, cold cut, amon tobin, burial....si multi altii....
rock - muse, good charlotte, Les Savy Fav, rage against the machine, red hot chili peppers, battles, kultur shock, nirvana...
hip-hop - wu-tang, c2c, Iemerge, the roots, marco polo, master ace, pharohe monch, mos def, nas, Jedi Mind Tricks, the neptunes, clipse, beastie boys, dj vadim, Dälek, roots manuva, dj cam, dj food, one self, the herbaliser, scratch perverts...
si mai sunt....
cat despre cs si alte jocuri, imi plac, dar nu prea mai am timp de ele...poate 2-3 ore pe sapt
@sarkastik - it wasn't me biggrin.gif . nu ca eu as fi o valoare la cs, dar jucam pe reteaua locala
DarkRaitei
inca un baiat din TM...unde sunt fetele...i demand more girls from TM...tongue.gif
dar ma rog welcome...btw si eu sunt din TM, cel putin cat timp fac faculta..si poate si dupa tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.