Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Neatza
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Maximus
Neatza lume happy.gif
Ma numesc Bitis Ionut.. din Oradea.
My friends call me Snow( long story sleep.gif' ).. dar din pacate e luat nicku dry.gif
Pai.. anime urmaresc de mult.. de pe canalele germane care mai dadeau animeuri.. dar de 4 ani de cand am internet am inceput sa downlodez o groaza.. astfel am o colectie destul de mare xD
Animeuri favorite.. prea multe :|
Anyways daca doriti sa mai aflati ceva about me.. just ask happy.gif
Laterzzz
andrutz4
Buna Ionut si bine ai venit pe anime-club.
am si eu cateva intreberi:
1. ce animeuri ai vazut?(am inteles ca ai vazut multe, dar da si u exemple de cateva)
2. ce muzica asculti?
3. ce gen de anime preferi?

cam atat si inca odata wellcome!!!
Maximus
QUOTE(andrutz4 @ Mar 25 2008, 06:10 PM)
Buna Ionut si bine ai venit pe anime-club.
am si eu cateva intreberi:
1. ce animeuri ai vazut?(am inteles ca ai vazut multe, dar da si u exemple de cateva)
2. ce muzica asculti?
3. ce gen de anime preferi?

cam atat si inca odata wellcome!!!
*



Ms ms.. paai
1. Am vazut: One Piece(my fav),Naruto Shippuuden,Bleach(astea inca mai urmaresc ca ies aproape saptamanal),Naruto,Elfen Lied,Gun Grave,Tokyo Majin( nu gasesc sezonul 2 cu subtritare :'( ), Samurai X,Samurai 7,Tokko,Black Lagoon,Inocent Venus,Tsubasa Chronicles,Love Hina...si multe altele dar mie lene sa le enumar :|
Momentan ma uit la D.Gray-man.

2.Muzica ascult.. mai orice.. rock,house,dance,hip-hop,rap,r&b.. mai putin jazz si country si metal rock.

3.Nu pot sa zic ca am preferinte.. dar nu prea imi place genu..mekka sau future.. daca ma intelegeti.

Altceva? biggrin.gif
Vebby
Bine ai venit si din partea mea.
Alte lucruri iti urez sedere placuta, spor la postat mai ales cu cap and have fun tongue.gif
Maximus
QUOTE(VirginBlood @ Mar 25 2008, 10:16 PM)
Bine ai venit si din partea mea.
Alte lucruri iti urez sedere placuta, spor la postat mai ales cu cap and have fun tongue.gif
*



Thx for the warm welcome happy.gif
MoonAngel
hello, welcome here biggrin.gif
Postare placuta happy.gif si.... (here comes the question) Ce hobby-uri ai? biggrin.gif
happy.gif Ja ne~~
Maximus
Well... I'm a gamer xD
Games si Anime pot fi numite hobby-urile mele...dar imi place si sportul si plimbarile.
Moonsparkle
Ce joci?
Maximus
Momentan.. joc WoW si DoTa cand stau la pc.. cand nu.. am PlayStation 2.
Pe care joc mai mult RPG-uri..printre care si seria .Hack ( 7 jocuri.. 7 dvd-uri x_x )
Dar.. sa zic asa RPG-urile mele favorite sunt Final Fantasy 7 si Final Fantasy X..deci povestea in astea doua jocuri "really touched me" biggrin.gif

Anything else? happy.gif
Ikarion
WoW il joci pe Blizzard?
Maximus
Da,pe server originale.. mai exact pe Defias Brotherhood.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.