Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Introducere
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Xiaopao
Salve,

Ma numesc Bārsan Gheorghe, sunt din Timisoara si am 25 de ani. Ca animale preferate, nu pot zice numa anumite animale, deoarece cam toate imi plac, numa sa nu muste biggrin.gif . Am inceput serile de animen cu Akira, cand s-a dat prima oara la televizor in Romania, asta fiind cam in imediata anilor '90, dupa care am continuat cu Ninja Scroll, (Bleach, One piece - sunt in derulare), si mai vreau sa vad si ce seriale s-au postat pe aici. Acum incerc sa iau:
Tenjou Tenge
Ikki Tousen
The Law of Ueki
etc
Cowboy bebop, inca nu l-am vazut pe tot decat cam ce a fost pe Anime+, si nici pe alea nu le-am prins pe toate sad.gif .
M-am gandit, ca daca tot mi-am facut cont, (contul l-am facut cand am vazut ca este si un dictionar japonez pe site), sa imi fac si introducerea, dupa ce am primit acces pe paginile parolate smile.gif

Data nasterii este scrisa la descrierea de cont, cine nu crede ce varsta am, sa faca un calcul matematic.
Despre infatisarea mea fizica, nu cred ca are rost sa postez, dupa cum scrie si in reguli, nu este forum de matrimoniale tongue.gif
Sper ca ce am scris e in conformitate cu regule de pe sectiunea aceasta, si nu ati adormit citind icon_twisted.gif

Sper sa mai am ocazii sa pot posta smile.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi si iti doresc spor la postat si distractie placuta.
Ai citit manga ?
Ce muzica asculti?
Ce genuri de filme urmaresti?
Xiaopao
de citit, nu am citit ca nu prea am avut timp de ele, am preferat anime.

Gen de muzica preferat, nu pot zice ca am unu fix, dar stiu sigur ca am unu care nu-mi place decat la chefuri, crede-ti ca il ghiciti? Poate unora le place genul acela sa le cante nonstop, dar eu prefer melodiile mai hark core.Si genuri de filme, numa sa nu fie de duzina, sa fie SF, drama, sau romantic, dar nu tras de par pana la refuz. Dar preferatele, raman comediile si desene de lung metraj biggrin.gif De desene nu pot scapa, ma simt eu bine cand ma uit la creatia altora, si le pot admira operele smile.gif in cazul in care e de admirat. (Scooby doo se scoate din start din filme preferate, ca ma calca pe nervi de cand eram mic)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.