Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Subtitrari In Romana
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime FAQ
brc35
Salut,

Din cate am observat, anime-le sunt destul de raspandite: pe torrenti, cotate bine in imdb, existenta acestui site.
Am zis ca poate ar trebui sa ma uit si eu la cateva, ca tot nu a mai aparut un sf ca lumea si mi-e dor. Dar elanul mi-a fost inabusit prematur cand mi-am dat seama ca nu gasesc subtitrari in romana.
Nu se gasesc subtitrari in romana? Numai in engleza? Pe titrari.ro am cautat, da' nu am gasit la ce vroiam eu.
Exista undeva o lista cu subtitrari in romana? Macar sa numai animele la care gasesc si subtitrare.

Va multumesc.
Reactive
priveste si fi uimit
http://forum.anime-club.ro/forum/Fansub-RO-f82.html
brc35
Merci foarte mult. Din pacate tot n-am gasit ce cautam (sau nu stiu unde sa ma uit). Am tot vazut ca "Crest of the Stars" este foarte bun si nu gasesc subtritrari in romana pentru el.
cobra8co
Superb... crede-am ca subtitrarile sunt .sub sau .str interesant am instalat codec pack-ul si merge perfect mii de multumiri....
mihaelas1977
subtitrarile merg dar am o problema, eo am ultimele 7 episoade din sandy belle tot pe franceza dar nu cu subtitrare si nu gasesc subtitrare separata, pentru ca cele de la diclonius sunt direct in fisierul filmului si oricum nu a ajuns decat la episodul 40. nu stiti unde le pot gasi pe ultimele 7, poate le-a facut alt traducator?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.