Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hy !
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
AnimeStar
Salut ! Ma numesc Victoria-Ana Maria ( dar imi place sa mi se zica Viki )si am 15 ani.Sunt din Galati si ador animeurile , in special : Inuyasha ,KiddyGrade ,Blood plus ,KaleidoStar ,Tokyo mew mew ,Spiral ,Naruto si DeathNote, dar asta nu inseamna ca nu apreciez si alte animeuri.Sunt o fire linistita in general zambitoare ( asta nu inseamna ca ranjesc toata ziua ) si cateodata nerabdatoare. Imi place sa comunic si sa vorbesc non stop despre subiectele preferate. Din punct de vedere fizic sunt destul de inalta (1,68 ) cu par lung si blond.Imi place sa practic volei si balet. Pasiuni : desen,pictura si balet.Si cam ata despre mine, adica eu una cred ca m-am descris destul de bine avand in vedere ca ar trebui sa o fac in cateva cuvinte.Daca aveti intrebari in legatura cu mine sunt aici smile.gif .
Shinigami Kid
Bun venit din partea noastra si lots and lots of hugs >:D< .

Daca ne poti da o lista cu tot ce ai urmarit si sigul e cam mare nu crezi biggrin.gif .
Love-chan
Bine ai venit pe Anime-Club, AnimeStar, noi asa iti vom spune smile.gif Sper sa te simti cat mai bine aici, have fun and happy posting *hugs*

Hm.... o intrebare: ce muzica asculti? biggrin.gif


Take care...


P.S. informatiile despre infatisare nu sunt necesare pentru ca ne aflam pe un forum despre animeuri si mangauri smile.gif (well, vad ca aveam cate ceva in comun cum ar fi inaltimea si practicatul baletului, desi eu m-am lasat de mult tongue.gif ), iar semnatura cred ca e un picut cam mare wink.gif Astept in viitorul apropiat sa impartasesti cu noi cateva din desenele tale la sectiunea de Fan Art smile.gif
MoonAngel
Love-chan, si eu am facut balet pana acum vreo 7ani tongue.gif
Viki, welcome here, hugs si postare placuta. Mi-a luat-o love-chan inainte cu intrebarile..that was my question, you know, love sad.gif( T_T cer drepturile de "intrebator" smile.gif)
happy.gif kidding biggrin.gif bun venit si sedere placuta happy.gif
Ja ne~~
Love-chan
Heheh, Moony, si una din surorile mele a facut balet (se stie ea cool.gif ), hai sa facem un club al balerinelor pe A-C... that would be something, isn't it? laugh.gif tongue.gif And, btw, ce zici sa impartim drepturile de intrebator?

Sau mai bine, ca sa nu fiu offtopic de tot, mai pun o intrebare si pe cea cu muzica o las pentru Moony. And my 1 mil $ questions is..... suspaaaannssssss ~~~~~~... Ai citit manga biggrin.gif ? Daca da, ce ai citit si care ti-au placut cel mai mult? smile.gif

Take care...
AndreiD
Welcome AnimeStar.
Have fun!
Moonsparkle
Have fun AnimeStar!
Welcome.
AndreiD
QUOTE(Moonsparkle @ Mar 8 2008, 04:18 PM)
Have fun AnimeStar!
Welcome.
*



Copycat dry.gif

laugh.gif tongue.gif
Moonsparkle
In afara de nick, nu exista nimic identic cu ce ai scris tu, asa ca n-am absolut nicio idee despre ce tot vorbesti tu acolo, Andrei-kun. tongue.gif

See, AnimeStar? Din cand in cand evil members rasar asa de nicaieri si te ataca cand nici nu te astepti. But fear not, help is always near. happy.gif
Shinju
Bine ai venit pe la noi şi īţi urez o şedere cāt mai plăcută, dar şi cāt mai multe posturi cu cap.

Pe lāngă asta, te rog foarte frumos să īţi micşorezi un pic semnătura, atāt pentru că regulamentul cere o mărime de maxim 300 pixeli īnălţime şi 600 pixeli lungime( a ta le depăşeste pe ambele, mai ales lungimea), cāt şi pentru faptul că la unii se cam strică layout-ul paginii şi e un pic supărător...

Spor la postat! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.