Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Zzzz
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
vincent
pai ce sa zic despre mine.sunt inalt frumos si disponibil=barbatul perfect .
desenele mele favorite sunt:
dragon ball z
eureka seven
neon genesis evangelion
d gray man
gto
saiyuky
si as vrea sa cunosc si eu persone cu care pot sa vb romaneste despre anime
Shinju
QUOTE(vincent @ Feb 24 2008, 03:58 AM)
pai ce sa zic despre mine.sunt inalt frumos si disponibil=barbatul perfect .
*



Sper din suflet că ai spus asta īn glumă... pt că dacă nu, ţin să īţi reamintesc că nu e un site de matrimoniale dry.gif

Pānă una-alta, bine ai venit!
Love-chan
user posted image Bine ai venit, Fat-Frumos user posted image

Comunitatea de aici te primeste cu caldura si cu multe imbratisariuser posted image Um, si daca ziceai ca esti urat cu tot atata caldura te primeamuser posted image Aici este Raiul fanilor anime, indiferent de varsta, infatisare etc user posted image

Well, have fun, happy posting si vizionare placuta in continuare...la animeuri bineintelesuser posted image


Take care...
frosty
Saluti frumosule, bine ai venit pe taramul celalat biggrin.gif ......adica pe taramul anime tongue.gif . NO acu' sper sa te distrezi si tu asa ca mine, ne mai auzim, papa
AndreiD
QUOTE(vincent @ Feb 24 2008, 03:58 AM)
pai ce sa zic despre mine.sunt inalt frumos si disponibil=barbatul perfect .


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ar trebui facut forum separat pentru matrimoniale laugh.gif
trust_no_more
m-ai spart, frumosule! :/

oricum, bine ai venit!

happy posting.
Moonsparkle
Ce va mai legati de saracul om. tongue.gif Ce sa faca daca e frumos? Nu e vina lui. Haide, vincent, stiu ca e greu, dar asta e, you have to carry on. Poate intr-o zi oamenii vor trece peste atitudinea lor superficiala si vor reusi sa te vada pentru cine esti cu adevarat, vor reusi sa vada past that beautiful face of yours. Pana atunci... hang on.

Oh, and welcome and happy anime watching! smile.gif
MoonAngel
Hi there, Sleeping Beauty sau cum sa-ti zic... Shrek cel frumos happy.gif
kidding, bun venit aici si postare placuta. Nu ne zici si noua ce hobby-uri ai, ce muzica asculti? happy.gif
Ja ne, sper sa ne mai citim
***(and remember, lumea e condusa de oameni destepti, nu de oameni frumosi... so help bunny gain world domination happy.gif smile.gif biggrin.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.