Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Personalitatea Personajelor Din Sailormoon Manga
Anime-Club Forum > Detaliat > Sailor Moon
etarna_sailormoon
konikiwa . As vrea sa deschid si eu un topic referitor la personalitatea personajelor din sailor moon manga pt k se pare k este complet diferita fata de personalitatea pe care fiecare personaj o promoveaza in anime .asa k as vrea k impreuna cu voi si cu parerile voastre sa putem face o paralela intre personalitatea personajelor sailormoon manga respectiv anime.scuzati exprimarea dar nu stiam cum sa formulez .sayounara biggrin.gif si astept parerile voastre happy.gif happy.gif
dana2006
Sincer, pe mine una manga m-a cam enervat, nici nu am reusit sa o citesc pe toata...imi place mult mai mult cum sunt descrise personajele in anime, reusesti sa le iei in serios, si te atasezi de ele...si in general, Sailor Moon se incadreaza in situatia cand voi prefera intotdeauna anime-ul manga-ului... wink.gif
etarna_sailormoon
eu sincer am vazut animeul si am inceput sa citesc si manga dar ma kam plictisesc pana ajung la final dar trebuie sa recunosc k am inceput so citesc din curiozitate pt k am auzit k sunt unele diferente mari fata de anime si am vrut sa o citesc si eu sa pot face o comparatie.in rest mai mult mia placut animeul smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.