Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut!!!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
hanna8
Salut !!! Sunt o mare fana a desenelor animate din copilaria mea , incepand cu SANDY BELL si continuand cu CANDY-CANDY,CLEMENTINE,FLOAREA CU 7 CULORI,POWER RANGERS,AVENTURIERII SPATIULUI,TESTOASELE NINJA,ZORRO,etc. Am cautat disperata pe net seriile de mai sus sau macar episoade separate , dar nu prea am avut noroc sa le gasesc... nu ma pricep sa folosesc torenti ,doar ceva gen odc,sdc... am gasit toata seria SANDY BELL ,dar subtitrarile inca le caut...sad.gif...asa am ajuns si pe site-ul asta smile.gif . Sper ca aici sa pot gasi ceea ce caut si sa pot oferi la randul meu o mana de ajutor...in caz ca am cum...despre mine nu pot sa spun decat ca nu ma pricep sa scriu pe forumuri asa ca... daca e ceva astept intrebari...pana la urmatoarea discutie va urez la toti multa bafta! smile.gif
Love-chan
Bine ai venit pe Anime-Club, ai nimerit cum nu se putea mai bine cool.gif Te primim cu caldura si *hugs* biggrin.gif Sper sa te simti ca acasa, esti intre prieteni; stai linistita ca te ajutam noi sa inveti cum se folosesc torrentele si tot ce e legat de procurare de animeuri si mangauri wink.gif

Happy posting,see you around and have fun smile.gif

Take care...
trust_no_more
bine ai venit, animeurile enumerate de tine mai sus, fac parte din copilaria generatiei anilor 80. smile.gif
Sa scrii mai des! Am eu Sandy Bell in franceza, fara subtitrari.
Shinju
Bine ai venit pe la noi si speram sa stai cat mai mult si sa te simti cat mai bine pe aici.

Si ca sa iti fiu un pic de ajutor, informatii despre unde poti downloada Sandy Bell cu subtitrari in romana (si nu numai Sandy Bell) gasesti aici sau direct de aici.
Si daca ai probleme cu subtitrarile, poate te ajuta asta.

Welcome again! biggrin.gif
hanna8
QUOTE(Shinju @ Feb 1 2008, 05:25 PM)
Bine ai venit pe la noi si speram sa stai cat mai mult si sa te simti cat mai bine pe aici.

Si ca sa iti fiu un pic de ajutor, informatii despre unde poti downloada Sandy Bell cu subtitrari in romana (si nu numai Sandy Bell) gasesti aici sau direct de aici.
Si daca ai probleme cu subtitrarile, poate te ajuta asta.

Welcome again! biggrin.gif
*




Multumesc tuturor pentru primirea calduroasa!!! Si pentru mana de ajutor ! Inca nu ma descurc destul de bine pe aici dar sper sa invat repede ! Si ,totusi, cum se downloadeaza ceva de aici ? sau cum se vede ceva downloadat ? sunt total paralela cu fisierele de tip torent ,ce se face cu ele ? sad.gif unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.