Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Amv-urile Mele
Anime-Club Forum > Fan Area > AMV
annyaonweb
Hi. smile.gif
*Un amv facut de mine. M-am calificat cu el la Viewer's Choice Awards 2008 pe animemusicvideos.org dar nu cred k va ajunge prea departe. Alte persoane cred ca da dar nu vreau sa-mi fac sperante.

Anime: Naruto
Cantec: Kelly Clarkson - Addicted
SasuNaru - Addicted AMV
Animemusicvideos.org link


*Un amv facut tot de mine, comedie. A fost numarul 1 la top favorites pe youtube si numarul 2 top rated dar a fost sters dupa o saptamana, de Tokyo TV, din pacate.

Anime: Naruto
Audio: Jeff Dunham - Achmed the dead terrorist.
Youtube:
Comedy - Naruto&Sasuke
Animemusicvideos.org link
Missa-chan
Dap, le-am vazut pe amandoua si intr-adevar sunt reusite. smile.gif Sincronizarea de la al doilea ti-a iesit foarte bine si e...criminal laugh.gif . Mai pune si altele ca ai destule si toate sunt reusite tongue.gif mai ales ala din Perfect Blue (asta e preferatul meu). Mult succes in continuare!
annyaonweb
QUOTE(Missa-chan @ Jan 28 2008, 11:34 PM)
Dap, le-am vazut pe amandoua si intr-adevar sunt reusite. smile.gif Sincronizarea de la al doilea ti-a iesit foarte bine si e...criminal laugh.gif . Mai pune si altele ca ai destule si toate sunt reusite tongue.gif mai ales ala din Perfect Blue. Mult succes in continuare!
*



Multumesc, Missa-chan. Ma bucur sa stiu ca iti plac. Nu planuiam sa le pun pe celelalte dar okay.

*Anime: Perfect blue
Song: Muse: Time is running out
AMV

*Anime: Naruto; Bleach
Audio: Hard Candy (thriller- l-am transformat in comedie lol)
- my old account "annyaonweb" has been suspended and i haven't reuploaded this one on my new account.

*Anime: The girl who leapt through time
Song: Sarah Connor - From Sarah with love
AMV

*Anime: Naruto
Song: Red - Breathe into me
- my old account "annyaonweb" has been suspended and i haven't reuploaded this one on my new account, either.

AMV-urile sunt postate in ordine inversa, adica ultimul este mai vechi decat celelalte. Nu le-as posta dak nu ar fi fost placute pe youtube so...
Sper sa va placa si voua smile.gif
Garden Girl
Heeey, I know you. Ai pus ceva si pe PS... si mi-ai comentat un amv pe YT mai demult (aveam username realBdude)... din pacate mi-am sters contul. rolleyes.gif (sau din fericire... unsure.gif )

Imi place mult Beyond Time si Time is running out (ai ceva cu timpul laugh.gif )
Lucrez si io la unu cu Girl who leapt through time... Sper sa-l termin inainte de bac dry.gif

Well, keep it up

happy.gif
annyaonweb
QUOTE(garden girl @ Jan 28 2008, 11:55 PM)
Heeey, I know you. Ai pus ceva si pe PS... si mi-ai comentat un amv pe YT mai demult (aveam username realBdude)... din pacate mi-am sters contul.  rolleyes.gif (sau din fericire...  unsure.gif )

Imi place mult Beyond Time si Time is running out (ai ceva cu timpul  laugh.gif )
Lucrez si io la unu cu Girl who leapt through time... Sper sa-l termin inainte de bac  dry.gif

Well, keep it up

happy.gif
*




Hey ^__^ PS? ce este PS? Project Sakura? biggrin.gif Imi aduc aminte id-ul tau. smile.gif

Ma bucur ca iti plac cele doua amv-uri.

Beyond time l-am facut pentru mama, cadou de ziua ei de nume. A fost singurul anime care se potrivea cu Sarah Connor atunci si Time is running out este un cantec prea nice. Vroiam de mult sa il folosesc dar nu gasisem o scuza. biggrin.gif
Oh, bac... Succes! Si thanks pentru reply ^^
seraphx
dragute amv-urile, congrats, si mie mi-a placut in special cel cu Time is running out de la Muse smile.gif sincronizari bune smile.gif
loveleonfan
Chiar ca merita vazute biggrin.gif Cred ca stii deja ca imi plac la nebunie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif amv-urile tale.Totusi nu stiu daca imi place mai mult cel cu addicted sau cel cu achmed unsure.gif dry.gif ma mai gandesc smile.gif biggrin.gif smile.gif
annyaonweb
QUOTE(loveleonfan @ Feb 11 2008, 09:19 PM)
Chiar ca merita vazute biggrin.gif Cred ca stii deja ca imi plac la nebunie biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif amv-urile tale.Totusi nu stiu daca imi place mai mult cel cu addicted sau cel cu achmed  unsure.gif  dry.gif ma mai gandesc smile.gif  biggrin.gif  smile.gif
*




thankies *hugs*
ma bucur ca-ti plac smile.gif mie una imi place mai mult vidul meu cu addicted, way more than achmed biggrin.gif pt mine, achmed a fost doar "ceva acolo", nu un vid in adevaratul sens al cuvantului biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.