Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sal 2 All
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Spirit
M-am gadit sa spun si eu cateva despre mine tongue.gif Dragos 18 ani Bucuresti ... plac mult animele gen Bleach . naruto ... place sa ma uit mai ales noaptea cand nu prea am ce face faza e ca cand ma apuc nu ma mai pot opri smile.gif) anyway Sal 2 all nice to be part of this community !
fallen_angel
hello!!! sper ca ne vom putea intelege si chiar imprieteni happy.gif uh..am uitat varianta clasica: bine ai venit pe anime-club .. happy posting and no spam happy.gif
Si acum cateva intrebari:
-Citesti manga? daca da, care iti place mai mult?
-Ce te-a atras cel mai mult la anime-uri?
-Care e autorul tau preferat?
-Ce-ti place sa faci in timpul liber?
No more Q from me . Have fun. tongue.gif
Spirit
QUOTE(fallen_angel @ Jan 25 2008, 01:26 PM)
hello!!! sper ca ne vom putea intelege si chiar imprieteni happy.gif uh..am uitat varianta clasica: bine ai venit pe anime-club .. happy posting and no spam happy.gif
Si acum cateva intrebari:
-Citesti manga? daca da, care iti place mai mult?
-Ce te-a atras cel mai mult la anime-uri?
-Care e autorul tau preferat?
-Ce-ti place sa faci in timpul liber?
No more Q from me . Have fun. tongue.gif
*



Hehe si eu sper sa putem fi friends si chiar sunt convins ca voi face multi prieteni tongue.gif
da citesc manga tongue.gif naruto si bleach ... autori niciodata nu mau pasionat autori sincer nici Luceafarul nu sthiu cine la scris wink.gif fara sa jignesc pe cineva tongue.gif si in timpul liber ... hmmm paradroping motocycles computer party's traveling things like that ... tongue.gif wired combination i know tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.