Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anunt Important
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
ruxi
dragi comunitari anime (uitati ce frumos ma adresez laugh.gif )

am sa va aduc la cunostinta o MAAAAAAARE veste buna:
incepand de acum aveti posibilitatea sa descarcati de pe FTP si manga! da, da MUUUULTA manga. Si BUNA .
Cui trebuie sa-i aduceti acatiste si pentru cine sa faceti matanii? pai: colegul de forum, REACTIVE. Da, e drept, ar fi trebuit sa-l ajut, dar din motive care nu va intereseaza si nu va privesc, m-am strecurat de la indatoriri precum viermele si l-am lasat singur icon_twisted.gif

deci sariti pe ftp si luati manga pe placul inimii si bineinteles
gata, pa

uitasem: scoateti si cititi Sanctuary (or else...stiti voi)
Trickster
Da pai... n-avem timp de manga, trebuie sa-i facem altar la Reactive laugh.gif .

Multam amandorura (tie pentru bunele intentii tongue.gif), daca tot am viteze bune o sa ma apuc cu ocazia asta si eu mai intensiv de manga (incepand cu sanctuary poate tongue.gif)
Tenshi
Care ftp? Unde? Cum? O adresa, ceva? Sau nu vad eu de ochi? tongue.gif
Muza chan
Tenshi:
Uite aici....
Shinju
Eh, eu nu trebuie sa imi mai fac probleme, eu i-am facut lui frate-miu (aka Reactive) de mult altar, asa ca am tot timpul din lume sa downloadez^^.

Bravo, ce sa va zic, ma bucura nespus ideea si mai ales faptul ca s-a si pus in aplicare.

PS. va recomand si eu Sanctuary biggrin.gif *spuse Shinju amenintata cu un cutit pe la spate*

*recomandarile din acest post au fost editate datorita amenintarilor repetate din partea unui raton - nu spunem care tongue.gif
Reactive
hehe, am mai bagat ieri Ranma1/2 si Rurouni Kenshin, multe altele vor urma, enjoy.
Narumi
Pentru mine vestea bine e ca am reusit sa accesez FTP-ul.... Dupa manga, nici nu ma prea omor, dar oricum nu-mi stric ochii citind la PC, in loc sa stau in fotoliu cu lumina cu volumele comandate de pe net!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Shinigami Kid
¬_¬ Atunci dupa ce ai postat aici? Stiu sa ne faci in ciuda ca ai volumele ... neah oricum nu ne intereseaza. Avem manga pe ftp *dance of joy*.
Ranma-kun
Ok, am moderat un pic acest topic pentru ca s-a iscat o discutie inutila, si posturi spam.
Asa si ca sa lamurim faza cu shoujo. O sa punem si shoujo, pe ftp sau pe altundeva.
In rest, continue to post here and forget anything that happened biggrin.gif
Love-chan
phew.... *pune ultima placa de marmura ROZ la altarul lui Reactive* (culoarea se schimba contra cost icon_twisted.gif ) . Ma bucur enorm de mult ca in sfarsit putem lua manga de aici de-acasa biggrin.gif Frati'miu, sa traiesti *hugs* ..... *fuge repede sa-si ia manga Ranma 1/2......si Sanctuary* biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.