Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Naruto Movie 5
Anime-Club Forum > Detaliat > Naruto
ady
In aceasta vara va fi lansat Naruto Movie 5. Este al 2-lea film din seria Shippuuden si se pare ca principala tema va fi lupta dintre Naruto si Sasuke. Din pacate, chiar daca acest film va fi lansat in vara anului curent, este disponibil doar publicului japonez si vor dura cateva luni pana cand va fi subtitrat de vreaun grup de fan-subbing..Aveti Aici un trailer. Dar pana atunci avem de vazut Naruto Movie 4 care se zice ca va fi lansat pe DVD pe data de 23 pe data de 23 aprilie 2008 .

P.S Srieti la serch naruto movie 5 si veti gasi mai multe trailere insa cu acelasi continut ca vad ca daca va dau linkul de aici nu apare traileru.

user posted image


Botan
Am auzit si eu de un al 5lea film dar nu prea am inteles de acolo: va aparea in 2009? Sau odata cu Movie 4, in 2008?
Oricum cand am vazut ca o sa apara inca un film am crezut ca de asta tine atata sa-l faca, pentru ca urmau sa dea doua. Cred ca m-am inselat, oricum nu are cum sa dea 2 de-odata.
ady
Păi Naruto Movie 4 a apărut de mult...dar la japonezi...pe DVD apare pe 23 Aprilie 2008...cu Naruto Movie 5 va fii aceaşi poveste....va fii difuzat in Japonia si abia peste vreun an va apărea pe DVD


Concluzie: Nu au cum să apară deodată.
Spirit
de luat se va lua rpd de pe torrente sau ceva ... mai nasol cu subtritrarile ... bine ca mam apucat sa invat japoneza:P
amaria_demonic_angel
poi al 4lea apare a aparut si in romania deabia acum in 2008 cand la japonezi a aparut in 2007...eu cred ca daca japonezi vor lansa al 5lea film anul asta noi nu il vm vedea deca in 2009 ...sincer eu inca nu lam vazut pe al 4lea ca nu am reusit dar o prietena la vazut si a zis ca e tare eu deabia astept sa le vad pe ambele
ulfshark
ma sunt un prieten pufff ce greu ii uite loati de aici naruto movie 4 cu sub in eng http://www.dattebayo.com/t/
Botan
Hm...am citit de curand undeva ca movie 5 o sa apara in august anul acesta... Nici nu mai stiu ce sa cred fiecare spune altceva. Dar probabil asta este o informatie corecta, in legatura cu movie-ul 4 au avut dreptate, a aparut...

Vom trai si vom vedea ^^
FreePC321
Eu de-abia astept sa apara. Am vazut trailer-ul si este excelent!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Alan90
Il asteptam cu nerabdare dar stie cineva o data aproximativa ceva...adica am inteles ca in 2009 dar in ce luna macar
NaruSakuLove
Cam prin aprilie-mai ....cam assa!!1 wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
Alan90
Deci apare pe 1 aprilie....sigur nu ma trezesc ca in loc de naruto e vre un Power Puff Girls asa ca de 1 aprilie smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif
NaruSakuLove
Poi da ca movie 4 a aparut exact in 4 aprilie................si imi amintesc ca am citit undeva ca apare movie 5 pe 1 aprilie!!!!!!!!!!!!

Alan90
Bine am inteles....nu tre sa te enervezi biggrin.gif
Oricum merci pentru data.
NaruSakuLove
Nu ma enervez da intotdeauna folosesc "!: si nush de ce laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Hikikomori?
Cine vrea sa vada Naruto Shippuuden: Bonds(movie 5) RAW
atunci ii recomand sa incearca aici:

http://www.anilinkz.com/naruto-movie/narut...-bonds-movie-5/
NaruSakuLove
Nush cum vi s-a parut dar mie mi s-a parut cam fara viata, daca stiti la ce ma refer.Poi ca sa detaliez......nush cand sasuke a aparut deja a luptat impreuna cu naruto...!deja erau ca si prieteni.......ceva care te face sa devii nervos pt ca in serie se bat de se omoara...........parerea mea doar atat dry.gif




PS:Filmul a fost o dezamagire!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.