Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Heya
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Crazy Love
Salutare tuturor fanilor anime!^^ .So...ma cheama Ioana si sunt din Craiova.Imi place aproape orice fel de muzica,in special jpop&jrock ,ador sa scriu fan ficuri,sa vorbesc pe messenger cu prietenii,sa ma uit la anime si in special sa lenevesc.Animeurile mele preferate sunt:Paradise Kiss,Spiral,Kaleido Star,Inuyasha,Hell Girl,Rozen Maiden,Naruto si multe altele.
Sper sa imi fac o gramada de prieteni pe aici!^_^
Chupacabra
hello. Bine ai venit. Cati ani ai?biggrin.gif
MoonAngel
Bun Venit, Crazy Love!
Happy posting si enjoy yourself here tongue.gif
Btw, ce trupe iti plac? biggrin.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Crazy Love si asteptam sa iti continui activitatea aici .
Happy posting.
Crazy Love
So...in sfarsit mai am putin timp de postat ^^ ,multumesc mult pt primire biggrin.gif .Si am 13 ani,iar ca trupe preferate...well mai degraba as spune cantareti[cum ar fi Avril Lavigne,Koda Kumi,Namie Amuro ,etc.] caci trupe preferate nu prea am ^^'
fallen_angel
Bine ai venit smile.gif . Happy posing ce mai pot spune. as avea niste intrebari:
Manga citesti?
Cine e personajul tau preferat?
Cand ai descoperit animeurile?
Crazy Love
QUOTE(fallen_angel @ Jan 19 2008, 06:04 PM)
Bine ai venit  smile.gif . Happy posing ce mai pot spune. as avea niste intrebari:
Manga citesti?
Cine e personajul tau preferat?
Cand ai descoperit animeurile?

*



Dap,citesc manga cu asta ma ocup in timpul liber happy.gif ,iar personajul meu preferat well...cred ca ar fi Momoka[sau Momo-chan cum imi place sa ii spun] din Touka Gettan.
Si animeurile le-am descoperit mai mult din intamplare,cand aveam cam 7 sau 8 ani biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.