Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
lan4vell
Salut tuturor membrilor acestei comunitati, sunt nou si sper ca voi putea deveni si eu parte din comunitate tongue.gif. Ma numesc Mircea si imi puteti spune cum vreti, muzica mea preferata este rock, in special trupe ca Linkin Park, Evanescence, Metallica, Slipknot, Nine Days si 3 Doors Down. Imi plac mult animeurile, seriile mele preferate fiind: R.O.D the TV, Black Cat, Elfen Lied, Hellsing (versiunea TV nu cele 3 OVA) si Zero no Tsukaima din care am vazut doar primul sezon. Alte serii vizionate integral: Solty Rei si Kiddy Grade. Imi place sa citesc manga, de obicei iau manga dupa ce vad anime. Pana acum am citit Read or Dream manga in intregime si acum vreau sa citesc Black Cat si Elfen Lied manga.
Mai multe detalii despre mine: am 14 ani, sunt baiat, elev in clasa a 8-a si ... de maine trebuie sa ma duc la scoala. Am de gand sa fiu activ pe forum la discutiile despre anime, probabil duce ce voi viziona mai multe biggrin.gif. Noapte buna si sper ca ne vom intelege bine smile.gif
sailorcorvus
Bine ai venit Mircea intre noi si sper sa te acomodezi rapid cu atmosfera de aici .
Mi a placut prezentarea si sper sa fi activ aici . In rest iti urez : Happy Posting!
MoonAngel
"Tu esti Mircea?
Da, 'mparate!" tongue.gif
Kidding biggrin.gif Bun venit pe aici, enjoy your time here biggrin.gif
Happy posting si bafta in continuare tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.