Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: <(^^<) The Hug Addicted Is Here!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
xXRenee-ChanXx
Well...hi to everybody <(^^<) me new here ( of course me new here, what i am supposed to do here if i'm not new? >_<)

Despre mine... rolleyes.gif necomformista inascuta, ador tot ce nu adora toata lumea si urasc pizza...imi place sa fiu cat mai diferita, dar sa am prieteni ca mine ( lol)...hm...sunt fan anime laugh.gif pun pariu ca habar n-aveati...printre animeurile mele preferate se afla:

Naruto
Death Note
Elfen Lied
Chobits
Bleach
Karin
Kaleido Star
Yu Yu Hakusho
Air TV

~Si vesnicul "altele"~

Alte lucruri...* thinks* i love RP ^^...asult Nigthiwsh, Sonata Artcica, Evanescence, LP, Hinder, The Rasmus...hmm...si J-Rock of course...acuma depinde si de starea mea de spirit ( foarte schimbatoare de altfel ) ^__^ hm...iubesc sa imi pied vremea pe net, ador ( la propriu) cartile *-*, scriu fan-ficuri in prostie si desen oribil... blink.gif cred ca deja ma cunosteti mai bine decat ma cunosc eu asa ca inchiei aici laugh.gif Daca aveti intrebari...me here to answer happy.gif me wanna make friends...me hope u don't hate me yet T.T
Love-chan
Heya....Welcome to Anime-Club! *hugs**hugs**hugs**hugs**hugs* (meh loves to give hugs wub.gif) biggrin.gif

Well, daca esti nonconformista, vrei sa fii diferita si vrei ca prietenii tai sa fie la fel, ai nimerit cum nu ne putea mai bine cool.gif ....hm...meh don't have any questions for you...yet... tongue.gif I hope you'll like it here...um, no....I hope you'll love this place tongue.gif

Meh iz going to za calorifer ca nu-mi mai simt degetele de frig laugh.gif

Happy posting and take care.... smile.gif



P.S.: Meh does not hate ya' biggrin.gif (si din cate vad am un nou tic : "meh"?!?...where did that come from? tongue.gif)
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi si sper sa te simti bine , adica observ ca te simti bine , asa ca deja te simti ca acasa aici
Happy posting cool.gif
MoonAngel
Welcome here!
Here's a free hug for you, too >:hug:<
Sper sa iti placa aici si sa ne "stresezi" cat mai mult si sa iti faci prieteni wink.gif
Happy posting, Happy New Year! Si multe realizari!
Am inteles ca iti place Nightwish biggrin.gif Deja avem ceva in comun, dar am doar doua intrebari:
1. Care este piesa favorita de la Nightwish?
2. Iti place vechiul Nightwish, avand ca solista pe Tarja sau noul Nightwish, fara Tarja?
( Sincer, eu adoram Nightwish cu Tarja, acum insa nu mai au nici un farmec sad.gif( )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.