Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ossu
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Chupacabra
Hajimemashite minna.
Cred ca toata lumea si-a dat seama deja ca sunt un impatimit al anime-urilor(altfel nu mai intram pe site).Ma bucur sa gasesc o comunitate de "anime lovers" si in Romania. Printre animeurile favorite (sau care m-au impresionat smile.gif) ar fi:
Rurouni Kenshin- Meiji kenkaku roman tan
Rurouni Kenshin - Tsuioku hen
Rurouni Kenshin - Seihou sen
Elfen Lied
Pale Cocoon
Serial Experiment Lain
Byōsoku Go Senchimētoru
Mugen no Rivaiasu
Gin'iro no kami no agito
Elemental Gelade
Busou Renkin
Mononoke Hime
Hauru no ugoku shiro
Sen to Chihiro no kamikakushi
Boku wa Imōto ni Koi o Suru
REC
kaze no stigma
Karas
Jin-Rô
Hanbun no tsuki ga noboru sora.
In fine, sper ca nu am uitat nimic. Precizez ca acesta nu este un top, ci reprezinta animeurile care m-au marcat pe mine.
In alta ordine de idei, varsta mea este de 19 ani (aproape 20:D) si hobbyurile mele sunt: animeurile, pc , net etc. Muzica pe care o ascult este in general de tip Rock, pop-Rock .

Acum ca o mica paranteza la ce am scris, un mesaj catre Ranma-kun, citez: "Tineti cont, ca topicul vostru de prezentare este prima impresie [...] si aveti grija la exprimare[...]fara remarci care pot fi considerate jicnitoare[...]jicnit/a ". Prima impresie despre site nu este tocmai buna.Sper sa se schimbe.D-le Ranma-kun aveti pretentia ca noi userii de rand sa "avem grija la exprimare" dar dvs faceti greseli de exprimare chiar in posturile destul de importante.Va rog sa modificati, se scrie corect jignitoare si jignit
MoonAngel
=)) ^good one cu "jignitoare" tongue.gif
Bun venit in "periculoasa" comunitate anime (dupa cum spun unii bloggeri) tongue.gif
Speram sa nu iti influentam in mod negativ personalitatea smile.gif)
Enjoy your time here and have a happy posting tongue.gif
O singura intrebare: ce trupe iti plac? biggrin.gif
Ne mai citim noi. A bientot tongue.gif
Ranma-kun
Konnichi wa Chupacabra

Bun venit pe anime-club.ro, sper sa-ti placa aici si sa gasesti multe lucruri interesante.

Cat despre remarca ta, nu este o greseala de exprimare ci de ortografie. Tinand cont ca, acel post este destul de lung, ma bucura ca n-am facut mai multe greseli. Iti multumesc insa ca m-ai corectat si ca te-ai straduit sa citesti acele reguli, nu multi fac asta.
Chupacabra
QUOTE(MoonAngel @ Jan 5 2008, 05:06 PM)

O singura intrebare: ce trupe iti plac? biggrin.gif

*



Destul de multe trupe imi plac, nu ma axez numai pe o singura trupa. De obicei ascult rockul mai vechi (60-70-80-90). Cateva trupe : Nirvana, RHCP, SOD, led zeppelin, pink floyd, si multe altele.
@Ranma-Kun stiam ca este o greseala de ortografie
Missa-chan
laugh.gif Mi-a placut faza cu "jicnitoare". Tine-o tot asa.
Bine ai venit la Anime-Club. Sper sa te simti bine si sa stai cat mai mult timp pe aici.
Daca anime-urile mentionate de tine sunt doar cele preferate, imi imaginez ca lista celor vizionate este foarte mare. Ma bucur ca ni se mai alatura un user cu [virgula xD] cunostinte asa vaste in materie de anime. smile.gif
O intrebare: ce-i cu nickname-ul tau? O.O Adica, de la ce provine?
sailorcorvus
Bine ai venit Chupacabra intre noi si vad ca esti chiar o iubitoare de anime si speram sa fi la fel de activa la posturi cum esti la vizionat anime , caci vad ca ai o lista frumoasa de serii urmarite.
Happy posting!
Chupacabra
QUOTE
O intrebare: ce-i cu nickname-ul tau? O.O Adica, de la ce provine?

uite aici informatii
@sailorcorvus
QUOTE
Bine ai venit Chupacabra intre noi

Bine v-am gasit.
QUOTE
si vad ca esti chiar o iubitoare de anime

Am mentionat eu undeva ca sunt fata? smile.gif
QUOTE
si speram sa fii la fel de activa la posturi cum esti la vizionat anime

Multumesc, sunt baiat, cel putin ultima oara cand m-am uitat:D .
QUOTE
caci vad ca ai o lista frumoasa de serii urmarite
Sunt si serii si filme
sailorcorvus
Scuze Chupacabra
Eram aerian cand am scris , imi cer de doua ori iertare si iti promit ca nu o sa te mai confund , sper sa ma poti intelege , nu am spus din rea vointa.
Chupacabra
QUOTE
Daca anime-urile mentionate de tine sunt doar cele preferate, imi imaginez ca lista celor vizionate este foarte mare. Ma bucur ca ni se mai alatura un user cu [virgula xD] cunostinte asa vaste in materie de anime
Nu vreau sa ma dau vreo specialitate in domeniul anime, desi am vizionat destul de multe filme si seriale anime.Acele filme m-au influentat, deci sunt subiective si , nici macar nu reprezinta topul celor mai bune animeuri vizionate de mine.Am spus corect ca m-au influentat, adica m-au ajutat sa inteleg fenomenul anime, ce fel de gen prefer, m-au ajutat sa ma integrez mai bine in lumea animeurilor. Unele dintre ele pot sa spun ca m-au influentat si in ceea ce priveste modul de gandire,ceea ce e foarte important.
Zamo
QUOTE
Scuze Chupacabra
Eram aerian cand am scris , imi cer de doua ori iertare si iti promit ca nu o sa te mai confund , sper sa ma poti intelege , nu am spus din rea vointa.

Uuuuuoooookay dry.gif

Cat despre tine , chupacabra , spor la postat .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.