Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Just Me...
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
elfen_me
Salut...prenumele meu este Ana, am 14 anishori, imi plac multe animeuri...si sper sa ne intelegem bine...dupe cum puteti observa (sau poate ca nu) sunt fana anime-ului Elfen Lied, pentru ca este in definitiv si la urma urmei o lucrare de geniu!!! icon_twisted.gif
Imi place sa citesc, (mdea, nu fiti asa uimiti) imi place si matematica, imi plac si unele jocuri (de exemplu Dreamfall, e super) si cam atat... smile.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Ana si iti doresc un an nou fericit si plin de bucurie si impliniri.
Spor la posturi.
Ce anime ai mai vazut pe langa Elfen Lied?
Missa-chan
Fan inrait Elfen Lied, huh? Urmeaza sa-l vad si eu. Inafara de intrebarea pusa de sailorcorvus as mai vrea sa aflu ce muzica asculti si daca citesti manga.
Sper sa mai ramai activa si un an nou plin de bucurii. smile.gif
elfen_me
Phey, am vazut sute de animeuri, dar printre preferatele mele (pe langa Elfen Lied) se numara Akira, Hellsing, Noir si Claymore.
Cat despre muzica, imi place foarte mult rock-ul.
In rest, a happy new year to all!!! biggrin.gif
[edit] Citesc si manga cand apuc, am citit Blame, Ghost in the Shell, Bersek, Bleach, Naruto, Death Note, etc.
MoonAngel
Warm hug for you biggrin.gif
Fan Noir? Welcome to the dark side tongue.gif
Ce pot sa-ti urez decat happy posting, un an nou mai bun ca 2007 si cat mai multe realizari pe toate planurile biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.