Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: *niste Gfx*
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
irisim
Si acum niste semnaturi. Nu am cine stie ce experienta in Photoshop, inca invat. Astept comentarii, sfaturi, aprecieri si chestii din astea. tongue.gif

Avatare

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Semnaturi

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Love-chan
Nu prea e locul unde sa-mi spun parerea si sa fie si valabila, pentru ca nu ma pricep la astfel de lucruri... (eu si cu Photoshopul suntem certati laugh.gif pentru ca nu ma lasa sa-l invat tongue.gif ), dar totusi, am sa-mi spun parerea de necunoscatoare: imi place ce ai facut; observ ca nu ai exagerat cu culorile, sunt culori "cuminti", am vazut de cele mai multe ori ca unii folosesc niste culori care-ti scot ochii din orbite dry.gif , dar imi place ce ai facut tu. Primele doua avatare imi plac, iar la semnaturi imi plac cel mai mult 1, 2, 4, 6 si 8 biggrin.gif Keep up the good work cool.gif
Missa-chan
Iar acum parerea cuiva care nu e certat cu PhotoShop-ul. tongue.gif

Pentru inceput sunt bune, dar am o intrebare: ce s-a intamplat cu majoritatea render-elor? Par distorsionate. Asculta aici, ca sa schimbi marimea unui render/stock tot ce trebuie sa faci este sa activezi layer-ul cu render-ul/stock-ul respectiv, sa apesi ctrl+t si sa schimbi marimea si forma, dar in asa fel incat sa nu o modifici in latime. Sa nu uiti sa tii apasat Shift pe tot parcursul modificarii.
In rest, mai incearca tutoriale. Ajuta mult de tot. Ah, si vad ca faci si gif-uri. Incearca ori sa le dezvolti ori sa le faci mai simple. Si ai grija la culori. Mare grija la culori! Folosesti prea multe culori care, desi nu deranjeaza, nu se potrivesc intre ele.
Cam atat deocamdata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.