Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Yondaime
Buna. Ma numesc Alin, am 16 ani, sunt in zodia taurului si sunt din Hunedoara.
Anime-uri vazute : Bleach,Fullmetal Alchemist,Inuyasha , Naruto,Dragon ball toate seriile, Yu-Gi-Oh...si sunt mai multe;Citesc Manga Bleach si Naruto Shippuuden...Hobby-uri : sa desenez, sa citesc, sa ma uit pe discovery, sa inot si sa spun povesti de groaza laugh.gif . Ca muzica prefer orice stil inafara de manele si muzica anilor 90 in jos...Genuri de filme pe care le prefer eu sunt comediile, horror-urile,SF, actiune,family,war,drama,cu adolescenti. M-am inscris pe Anime-Club ca sa imi fac prieteni si sa vorbim despre diferite teme.Sper sa ma integrez printre voi si sa ne intelegem. Merry Christmas smile.gif
Love-chan
Hunedoara is a nice town, ne? happy.gif

Sa stii ca ai cativa membri acolo la tine wink.gif Hm.....desenezi....hm.... icon_twisted.gif ...sunt curioasa sa vad ceva facut de manutele tale la Fan Art biggrin.gif Ai sa te integrezi foarte bine, noi te primim cu caldura si iti uram sedere cat mai placuta. Vizionare placuta in continuare la anime-uri cool.gif

Take care and Merry Christmas to you too...
Ranma-kun
Hello my fellow Hunedoareanian biggrin.gif

Iti urez bun venit la noi in Anime-club, sper sa-ti placa aici si sa faci multi prieteni precum iti doresti.

Merry Christmas and Happy Posting wink.gif
Missa-chan
*starts jumping around* Hunedoara, Hunedoara, Hunedoara!!!!!oneone!!11 *calms down* HELLo! ^____^ Ma bucur sa stiu ca mai sunt fani anime si pe aici. Vad ca deocamdata ai numai 2 posturi. Sa speram ca ne mai onorezi cu prezenta ta pe aici. tongue.gif Bine ai venit, apropo!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.