Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hello!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Tuffy_UK
Sa va spun si io kteva cuvinte... pai... nu sunt din UK.. dar nickul asa l-am facut... parca Tuffy era umpic cam putin biggrin.gif . Sunt interesat de anime (xD logic...) . Sa va urez La Mult Ani! si Craciun Fericit!... cam atat despre mine. Astept pareri tongue.gif .
sailorcorvus

Bine ai venit Tuffy UK intre noi si iti uram si noi Sarbatori fericite . Si asteptam sa afla detali despre tine : ce serii anime ai vazut , ce manga ai citit , hobby uri si altele . tongue.gif
Tuffy_UK
pai... deokmdata downloadez Love Hina... de la epsiodu 1 pana la 28 (sunt si christmas si spring special) manga am citi World of Warcraft toata seria si sper sa mai gasesc niste manga prin oras x.x, hobbyuri... PS3, Xbox 360, Forumurile, Calculatoru, uTorrentu... multe. Kteva le-am spus aici. Sa nu uitam un pic de design... ma-am c-am priceput da nu mai am Photoshop si nu mai fac. DAk vreti sa vedetzi lucrari de ale mele vi le pun io... biggrin.gif
Apropo... va rog spunetzi-mi Tuffy... shi o adresa de contact pe messenger a adminilor.. dak putetzi sa-mi datzi... ceva idei frumoase... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.