Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Heya All U!!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
MarDuke
Hello allz. Ma numesc Iulian si sunt nou pe forum. Iubesc gamingul si animeurile, am 21 de ani si sunt in ultimul an la Universitatea Bucuresti. Well cam atat pentru inceput, ne vedem prin alte threaduri wink.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi MarDuke si sper sa te simpti bine venit .
Intrebare : Ce genuri de anime urmaresti si ce anime ai urmarit in ultima vreme ?
Spor la postat si distractie placuta.
MarDuke
Well, ma uit la aproape tot ce pun mana pe. Recent am vazut Speed Grapher, dar in timp am vazut destul de multe animeuri. Daca ar fi sa fac o lista cu toate as deveni plictisitor asa ca am sa enumar doar animeurile care mi-au placut: Neon Genesis Evangelion + End of Eva, Hellsing + Ultimate, Elfen Lied, Rurounin Kenshin + OVAs, Black Blood Brothers, Claymore, Green Green TV, Love Hina + Movies, Ai Yori Aoshi, Maburaho, Chobits, Samurai Champloo, Trigun, Trinity Blood, Cowboy Bebop, History's Strongest Disciple Kenshin, GetBackers, Ninja Scroll, Basilisk, Kekkaishi, DN Angel si recomand AMV Hell - de la 0 la 4 inclusiv. Genurile mele preferate sunt haremurile + ecchi, animeuri with samurais si fantasy ori SF. Cam aproape tot ce am vizionat a fost pe gustul meu, dar daca ar fi sa numesc un anime care mi-a displacut cumplit ar fi Angel Sanctuary - it sux big time :barf: . Mai mult ca sigur am omis destule animeuri bune si sunt oricand deschis la sugestii de vizionare, fiind in cautare de material nou.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.