Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schitele Mele
Anime-Club Forum > Fan Area > Fan Art
andrutz4
astea sunt niste incercari deale mele. stiu ca nu am talent, dar am incercat sa desenez cat mai bine si eu cred ca am reusit sa fac ceva.. dar va las pe voi sa decideti... smile.gif

PS: am 14 ani

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
mangadela
Ce sa zic vad ca esti incepatoare dar intentia si dorinta de a desena conteaza.......n-o sa incep cu critici care oricum daca le fac , mai mult te va inhiba...... wink.gif
(sa ai grija sa nu mai intinzi creionuu cu degetul , mai bine hasurezi, po-ti cauta pe internet tutoriale sau carti care te ajuta cum sa hasurezi )

vad ca ai desenat din imaginatia ta, frumos.........
Shinju
ai inceput bine. incearca sa desenezi dupa poze, apoi poate ceva prietene/prieteni o sa iti pozeze....eu (fiind copil singur la parinti si cu restrictii de iesi din casa) ma uitam in oglinda si ma desenam....era greu, trebuia sa stau mereu intr-o anumita pozitie cand ma uitam in oglinda si apoi sa desenez repede cat aveam imaginea in minte ...si iara in oglinda, si tot asa....totusi au fost printre cele mai frumoase desene de-a el mele. pacat ca nu le mai am. poti incerca asa. o sa iti dai seama de multe lucruri legate de anatomie, cum se fac, mai ales in pozitii dificile...

spor in continuare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.