Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
alcyndore
Buna ,

Numele meu este Madalina, nick-ul este Alcyndore (regina vagabonzilor- o carte pe care o citesc si al carei personaj imi place foarte tare); am 25 de ani, sunt din Bucuresti, imi place sa citesc, sa stau pe net, sportul (dar in ultima vreme am cam neglijat acest aspect), muzica.
Desenele mele preferate sunt: Candy Candy, Sailor Moon, Paradise Kiss, Inuyasha si mai sunt dar nu imi vin in minte acum.
Am descoperit site-ul incercand sa gasesc Candy Candy si din fericire am si gasit aici.
Am observat ca spre deosebire de alte forum-uri aveti multe reguli, majoritatea de bun simt, dar nu pot sa va promit ca nu o sa mai fac si eu greseli. Daca fetita mea o sa stea cuminte cand navighez si eu pe aici nu cred ca gresec, dar cum ea nu e prea cuminte...
Sa nu va suparati pe mine daca mai fac asa cate o "gogosica"!
chatnoir
Bine ai venit, Madalina. Si eu am redescoperit animeurile acum cativa ani, tot in cautarea Candy Candy smile.gif Daca nu ai vazut cumva, iti recomand "Kimi ga nozomu eien" , "Nana", "Chobits" ... sunt convinsa ca or sa-ti placa foarte mult.
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Madalina si sper ca in continuare sa urmaresti si alte anime uri exceptionale( nu iti recomand anime uri pentru ca si eu sunt un novice).
Spor la postat si distractie placuta pe forum.
alcyndore
Multumesc pentr urarile de bun venit. O sa arunc o privire si la anime-urile recomandate.
Pupici!
Shinju
bine ai venit. nu esti singura mamica de pe forum, asa ca te intelegem biggrin.gif
vad ca deja ai postat si prin alte parti, asa ca spor in continuare...
alcyndore
QUOTE(Shinju @ Nov 27 2007, 02:02 PM)
bine ai venit. nu esti singura mamica de pe forum, asa ca te intelegem biggrin.gif
vad ca deja ai postat si prin alte parti, asa ca spor in continuare...
*




Ma bucur ca mai sunt mamici pe forum. Mersi pentru mesaj .Pupici biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.