Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pe Aici....
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Silenia
Sunt din Galati, am 18 ani, sunt anime-freak, old school hip-hop fan & wuving mmorpgs. Am dat din greseala de anime.club.ro dar nu cred ca o sa regret. rolleyes.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Silenia si sper sa te simti bine alaturi de noi .
Intrebare : Ce serii anime ai vazut ?
Distractie placuta si happy posting.
darck_angel89
QUOTE(Silenia @ Nov 11 2007, 05:13 AM)
Sunt din Galati, am 18 ani, sunt anime-freak, old school hip-hop fan & wuving mmorpgs. Am dat din greseala de anime.club.ro dar nu cred ca o sa regret.  rolleyes.gif
*


salut sunt nou am intrat si eu dar nu cred ca o sa regreti ca-i intrat pe anime.ro
si totusi poate ma ajuti sa ma descurc pe aici ca nush si apropo sunt din lugoj si ma cheama cipi
Silenia
QUOTE(sailorcorvus @ Nov 11 2007, 10:57 PM)
Bine ai venit intre noi Silenia si sper sa te simti bine alaturi de noi .
Intrebare : Ce serii anime ai vazut ?
Distractie placuta si happy posting.
*



Poi am vz asa: Trinity Blood, Blood+, Deathnote, Devil May Cry, Shakugan no Shana [first+filmul+putinele ep din second], WitchBlade. Inca ma uit la Claymore. Sper ca nu m-am exprimat gresit, dar consider anime si cele de genu "Spawn" sau primele aparitii a lui Steven Spielberg like "Pinky and the Brain" lawl. laugh.gif

QUOTE(darck_angel89)
Bine ai venit intre noi Silenia si sper sa te simti bine alaturi de noi .
Intrebare : Ce serii anime ai vazut ?
Distractie placuta si happy posting.


Las' ca ne descurcam noi cumva xD
SSJ KLAUS
Bine ai venit & happy posting. Trebuie sa discutam o data despre RPG-uri; si eu sunt un mare fan. Vad ca-ti place Fallout Tactics (tatuajul la tipa din imagine laugh.gif ). Have fun!:)
Muza chan
QUOTE
Sper ca nu m-am exprimat gresit, dar consider anime si cele de genu "Spawn"


Si eu sunt fan Spawn. Dar n-are legatura cu anime-ul, e desen animat! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.