Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Buna!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Cybele
Buna! Numele meu nu cred ca conteaza dar a-si prefera sa mi se spuna Cybele sau Cy (e mai scurt si mai usor). Am 14 ani si jumatate si sunt din Bucuresti. Sunt eleva in clasa a 8-a. Anime-urile mele preferate sunt: Death Note, Ergo Proxy si Rozen Maiden. Hobby-urile mele sunt scrima, patinajul si literatura.
Cate ceva despre mine ... culoarea mea preferata este argintiu, materia mea preferata este istoria, autorii mei preferati sunt Anne Rice si Tolstoi, imi place orice tip de muzica mai putin muzica populara si manelele. Imi place jrock-ul (Visual kei) mai ales Malice Mizer, X Japan, Dir en grey, Moi dix mois si multe altele.
purple ghost
Hey Cy!! biggrin.gif

Bine ai venit...sa te distrezi smile.gif
si sa te simti bine!!
Cybele
Multumesc pentru intampinare Prurple Ghost.
Sunt sigura ca o sa ma simt bine aici smile.gif
Love-chan
Welcome Welcome Welcome happy.gif

Sunt sigura ca o sa-ti placa aici pentru ca oamenii sunt prea prietenosi ca sa nu-i iubesti din prima wink.gif Am vazut si eu Rozen Maiden si mi-a placut foarte mult (nah, girlz love dollz laugh.gif )

Happy posting & vizionare placuta in continuare....la anime-uri, of course cool.gif


Take care...
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Cybele si mi se par interesante gusturile tale pentru anime ( I saw Death Note, Ergo Proxy si Rozen Maiden too and they are top 15).
Sper sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi .
Spor la postat si la vazut anime-uri.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.