Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bleach Searching
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
osanago
hello,

my name is vali, i'm from romania. i am a big fan of BLEACH anime, i've stared watching Bleach two or three weeks ago and i'm kind of reaching the end of it sad.gif(. but i can say that i've become anime dependent.

i want top ask you what othe, bleach like anime, you suggest i watch next.

i'm counting on you :-p

thx...
dmf
if you are from romania..why are you speaking english ? biggrin.gif vorbeste romaneste...
Trix
Hi Osanago! Welcome to the club!

Have you seen all 146 episodes of Bleach that have been aired so far? And anime similar to Bleach... Naruto?

Have fun here!

Versiune romaneasca: Ai vazut toate cele 146 de episoade scoase pana acum din Bleach? Si anime asemenator cu Bleach... Naruto?

Have fun here! happy.gif
Love-chan
Uelcom! Ui ol uelcom iu hir on za greitast anime forum! ->> this is english welcoming in romanian style laugh.gif

Ok. Bine ai venit pe Anime-Club, ai nimerit cum nu se putea mai bine wink.gif Ai vazut doar Bleach pana acum si nimic altceva? Daca da, ia-ti costumul de baie tongue.gif si navigheaza un pic pe forum sa vezi cate genuri de anime sunt; sfatul meu e sa le incerci pe toate wink.gif Nu numai Bleach e fain wink.gif

Uel, houp iu liac it hir and hapi posting tongue.gif

Teic cher...

P.S. sunt constienta ca my english sucks, si acest post in cea mai mare parte este a joke(za english part, of course)...so, sa nu fie cu suparare wink.gif
frosty
sal, sunt roxana, abia ma-am inscris si am vazut k esti fan Bleach si am zis sa facem cunostinta. Eu am vazut 242 de episoade si astept continuarea. eu iti sugerez sa te uiti la inuyasha e super tare, celputin mie mi-a placut mult si am auzit k sunt inca 4 movie p net dar nu am apucat sa le iau. daca te uiti si iti plac, ai putea sa mi le dai si mie? pls.
Shinju
bine ai venit, osanago, desi ma indoiesc ca o sa mai dai pe aici curand...

frosty, zi-mi si mie cum de ai reusit sa vezi atatea episoade din bleach, poate ai calatorit in timp si nu stim noi...
si daca tot esti nou venita prin zona fa-ti si tu un topic separat in care sa te prezinti...
osanago
salut,

imi cer scuze ca am vb in engleza prima data... m-am obisnuit sa vb in engleza pe forumuri..
sper ca nu te-a deranjat cu ceva postul meu :-s pentru ca eu vreau sa dau cat de curand pe aici...in masura in care imi permite timpul, pt ca sunt in clasa a 12-a sad.gif.
frosty
nu-i nici o problema, nu-s' suparata. si eu am pprlobleme cu intratul pe fotum pt k sunt la facultate si nu prea am timp sad.gif dar cand imi fac intru. parca spunea-i ca vrei s mai vazi niste animeuri si nu stii ce anume. ei bine eu am vazut cateva dar nu sit ce sa-ti recomand, tp k nu stiu ca anume iti place( comedie, actiune, groaya, romantic), poate cand ai timp imi sp si o sa ma gandesc. pa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.