Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hi There
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
bluhelios
Buna, ma numesc Alin, sunt din Baia Mare. Sunt student in Cluj in anul 2. Am inceput sa urmaresc anime pe RTL II ca mai apoi, acum 3 ani, sa ma bucur de avantajele pe care le ofera internetul tongue.gif.
Seriile mele preferate sunt Chobits, Honey and Clover, Saikano, Air, Full Metal Alchemist. Despre site nu pot sa spun inca mai nimic,dar din ce am vazut pana acum, nu cred ca voi fi dezamagit smile.gif.
Poate ca ar trebui sa mai spun cate ceva despre mine. Imi place natura, cerul albastru imaculat, cartile lui Haruki Murakami, sahul(desi nu am mai jucat de ceva vreme), ceaiul.A si sa nu uit: RPG-urile.
ady
pai bun venit, iti urez distractie placuta,happy posting si sper sa'ti faci cat mai multi prieteni

P.S te asigur ca nu vei fi dezamagit de site wink.gif
sailorcorvus
Bine ai venit Alin , sper sa te distrezi de minune aici .
Spor la posturi si iti sper sa iti petreci clipe de neuitat aici .
Clujul traieste .
Shinju
*hug* look who's here!!! membrul meu favorit din love squad e acuma si pe anime-club! bine ai venit si sper sa fii un membru activ, pt ca stiu ca ai multe de spus.

welcome! biggrin.gif
Love-chan
Bine ai venit pe Anime-Club, cel mai tare forum anime-manga din Romania, un loc cu oameni minunati si mii de prieteni gata sa te intampine cu bratele deschise!

Hm, Love Squad, huh? Cunosc pe cineva din History Squad happy.gif Daca o cunosti pe Shinju esti norocos, noi cei de pe aici stam la coada s-o vedem live laugh.gif Si mai stai si in Cluj, orasul pe care, mai nou, il numesc Tokyo-ul Romaniei wink.gif Imi plc la nebunie anime-urile insirate de tine acolo tongue.gif , dar lista e mica asa ca vizionare placuta in continuare si happy posting!

Take care...
aldonza
Neata si Bine ai venit la noi ! tongue.gif
Nu prea dau eu pe la membri noi, dar cand avem de-a face cu un membru al love squad-ului nu se poate sa nu-i facem o primire calduroasa. tongue.gif
Dragute anime-uri ai in lista si ceea ce am remarcat ...cartile lui Haruki Murakami. wub.gif

Iti urez o lunga si placuta sedere pe aici si sa ne auzim cu bine. tongue.gif

Happy happy posting . biggrin.gif
Zuzi
Neata iti zic si eu smile.gif

Bine ai venit si sper sa te simti bine pe la noi smile.gif smile.gif

Si ca de obicei : Happy Posting smile.gif
bluhelios
QUOTE(venus_love02 @ Nov 4 2007, 02:17 AM)
Bine ai venit pe Anime-Club, cel mai tare forum anime-manga din Romania, un loc cu oameni minunati si mii de prieteni gata sa te intampine cu bratele deschise!

Hm, Love Squad, huh? Cunosc pe cineva din History Squad happy.gif Daca o cunosti pe Shinju esti norocos, noi cei de pe aici stam la coada s-o vedem live laugh.gif Si mai stai si in Cluj, orasul pe care, mai nou, il numesc Tokyo-ul Romaniei wink.gif Imi plc la nebunie anime-urile insirate de tine acolo tongue.gif , dar lista e mica asa ca vizionare placuta in continuare si happy posting!

Take care...
*



Well, nush daca era in gluma sau nu biggrin.gif, dar lista nu e chiar asa mica. Alea sunt absolut preferatele mele. Nu spun ca am vazut multe pentru ca am vorbit cu oameni care au vazut infinit mai multe cam mine dar ca sa iti faci o impresie corecta cam asta ar fi lista la ce am vazut:

Chobits,Honey and Clover, Fate Stay Night, Hoshi no koe, X, Samurai 7, The Melancholy of Haruhi Suzumiya,
Wonderful Days, Peace Maker, FLCL, Cowboy Bebop, Tenjou Tenge, Bakuretsu Tenshi, Blue Gender, Ninja Scroll, Appleseed,Full Metall Panic, Noir, Hellsing, Trigun,Fruits Basket,Tokio Godfathers,Naruto,Dragonball Z,Samurai x, Princess Mononoke, Nausica of the Valley of the wind, Ghost in the shell 1 and 2,Neon Genesis Evangelion, Full Metal Alchemist,Ouran highschool host club, Howl's moving castle, Tsubasa Chronicle,Air,Gundam seed, Gundam seed destiny,GunXSword,Kiddy Grade, Aika,Najica, Mai Hime,Candidate for Goddess,Claymore,Samurai Champloo,Green Green,Detective Conan,Slayers, Slayers Next
Love-chan
QUOTE(bluhelios @ Nov 4 2007, 04:34 PM)
Well, nush daca era in gluma sau nu biggrin.gif, dar lista nu e chiar asa mica. Alea sunt absolut preferatele mele. Nu spun ca am vazut  multe pentru ca am vorbit cu oameni care au vazut infinit mai multe cam mine dar ca sa iti faci o impresie corecta cam asta ar fi lista la ce am vazut:

Chobits,Honey and Clover, Fate Stay Night, Hoshi no koe, X, Samurai 7, The Melancholy of Haruhi Suzumiya,
Wonderful Days, Peace Maker, FLCL, Cowboy Bebop, Tenjou Tenge, Bakuretsu Tenshi, Blue Gender, Ninja Scroll, Appleseed,Full Metall Panic, Noir, Hellsing, Trigun,Fruits Basket,Tokio Godfathers,Naruto,Dragonball Z,Samurai x, Princess Mononoke, Nausica of the Valley of the wind, Ghost in the shell 1 and 2,Neon Genesis Evangelion, Full Metal Alchemist,Ouran highschool host club, Howl's moving castle, Tsubasa Chronicle,Air,Gundam seed, Gundam seed destiny,GunXSword,Kiddy Grade, Aika,Najica, Mai Hime,Candidate for Goddess,Claymore,Samurai Champloo,Green Green,Detective Conan,Slayers, Slayers Next
*



Wow...era miezul noptii spre dimineata laugh.gif si de asta....hm, nice list! Felicitari si la mult mai multe wink.gif ca tot nu-s de ajuns (sa nu intelegi gresit, eu n-am vazut mai multe decat tine dar vreau sa vad tot laugh.gif ) si din ce ai scris tu acolo ajung la aceeasi concluzie cu Shinju: ai multe de spus, deci nu te mai retin si iti urez inca o data traditionalul happy posting smile.gif

Take care...
Vebby
Bine ai venit bluhelios. Ma bucur ca ai ajuns pe a-c, am auzit o poveste faina despre Saikano si vizionarea lui intr`o noapte alba si nedormita tongue.gif Btw, Saikano e o serie super, eu am vazut`o cu inca 2 animiste de pe acest forum intr`o noapte alba si nedormita wink.gif .. asa ca astept pareri la topicul aferent, unul f discutat de altfel.
In rest, distractie placuta pe forum si ne vedem p`aci ^^.

anbu_sharka
salutare de la un alt fan al ceaiurilor laugh.gif
Daianara
Nici eu nu prea dau pe la sectiunea asta (nu prea cred ca mi se cade mie sa urez bun venit candva cand si eu sunt "relativ" noua si inca cu atatea de invatat. Insa vreau sa te salut, Bluhelios, asa ca de la un clujean pasionat de anime la altul. biggrin.gif Ce RPG-uri ai jucat (games are my primary hobby, then comes anime)? smile.gif
Shinigami Kid
Hai Aline ca toata lumea se ingramadeste sa iti zica salut laugh.gif , asa ca dau si eu pe aici sa iti urez bun venit smile.gif.

Nu stiam ca ai vazut atatea animeuri, pe acolo prin lista ta sunt si cateva care sunt si pe lista mea de fav rolleyes.gif .

Si acuma off topicurile smile.gif

venus_love02 - Mii de multumiri pt reclama, si nu prea imi vine sa cred ca stati la coada sa o vedeti pe Shinju-chan, lucky lucky Shin-chan.
bluhelios
QUOTE(Daianara @ Nov 5 2007, 01:08 PM)
Nici eu nu prea dau pe la sectiunea asta (nu prea cred ca mi se cade mie sa urez bun venit candva cand si eu sunt "relativ" noua si inca cu atatea de invatat. Insa vreau sa te salut, Bluhelios, asa ca de la un clujean pasionat de anime la altul. biggrin.gif Ce RPG-uri ai jucat (games are my primary hobby, then comes anime)? smile.gif
*




Am jucat de exemplu Neverwinter Nights + addons
si are un story incredibil, plus Diablo 1,2,LOD, Sacred, Dungeon Siege( nu pot sa spun ca mi-a placut),Conquer online( ar intra la mmorpg nu? tongue.gif), Baldur's Gate un pic, ceva Morrowind (am pierdut cd-urile pe undeva si nu mi-am mai facut timp sa le caut...comoditatea asta) si cred ca mai sunt vreo 2, nu imi vin acum in minte
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.