Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Halou
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Silver_Surfer
Buna tutror biggrin.gif
A venit spargatorul de petreceri tongue.gif
Just Kidding biggrin.gif
Am fost inregistrat si inainte sa cada frumul cu un alt nume dar n am prea fost activ smile.gif
Poate acum D:
Despre je:
Sunt di nTurnu-Severin insa sunt la facultate in Timisoara;Ma puteti gasi in ambele orase biggrin.gif
Anime fan poate k nu mai sunt mai rar mai apuc sa ma mai uita la unu (km 1 pe luna =)) )totusi nu pot sa uit k am fost un fan inrait;Timpul insa a trecut iar acum prea am cand sa ma uit la ele
dak ar fi sa enumar animeurile vazute mi-ar ajunge dejetele de la o mana =)) cu exceptia celor de pe fostul A- si Rtll 23 biggrin.gif
nu prea mai imi vine nik in minte in momentul asta fiind inghetat bocna iar degetele imi temura pe tst XD
Cine are intrebari sa le lase mai jos biggrin.gif
aaa o :* pe venus_love02 si sunt sigur k va fi prima care imi va zice bun venit biggrin.gif
km atat
cy-a!
Love-chan
I received za virtual kiss...on the cheek....of course laugh.gif
(daca nu voi fi prima asta e...unii se grabesc si scriu mai putin mad.gif )

Asa......Ahem...... cool.gif

BINE AI VENIT PE ANIME-CLUB, CEL MAI TARE FORUM! ....a auzit toata lumea, da? tongue.gif

Bine ai venit, Gabitzule, sper din tot sufletul ca noi sa iti resuscitam pofta de anime cool.gif If you're here the party begins biggrin.gif Te primim cu bratele deschise si cu multa caldura in suflet ca vad ca ai nevoie in momentul asta laugh.gif

Happy posting si have fun pe-aici wink.gif

Take care...
Silver_Surfer
Eu am nevoie de caldura la propriu ^.^"
Mersi muuult oricum .Stiam k pot conta pe u tongue.gif
Dak ai primit kissu atunci ia da-acia si un hug virtual >:D<

Mai astept mesaje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Silver_Surfer si sper sa ramai alaturi de noi un timp cat mai indelungat posibil .
Happy posting si spor la vizionat anime.
Silver_Surfer
Merci mult ^.^
app pe forumul tau sunt inregistrat k gabitzu biggrin.gif
nici pe acolo nu am mai dat de un secol >.>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.