Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Data Inscrierii
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Damutz
Eram si eu curios de o treaba.Am intrat iar pe aici(nici nu mai stiu cand intrasem ultima data) sa vad mai mult de curiozitate daca inca mai am contul.Se pare ca el exista.Insa am si eu o nelamurire.Cand am facut contul asta?Acum cati ani?Coyotee unde-i baza de date?
Tenshi
Imi aduc aminte ca o parte din baza de date s-a pierdut... demult... Hehe, eu imi aduc aminte data la care m-am inscris: 9 ianuarie 2004. :3
Btw, Coyotee, nu poti sa imi adaugi tu data la profil? ^_^
Coyotee
Datele de inscriere s-au pierdut in momentul renuntarii la phpNuke. S-au pierdut din cauza scriptului de conversie care NU a copiat si datele de inscriere, de aceea userii inscrisi inainte de conversie nu mai au datele inscrierii trecute la profil.

@Tenshi - prefer sa nu stau acum sa editez baza de date (in primul rand, e o criza acuta de timp pe aici pe la mine, si ce timp am prefer sa investesc in noul engine)
Ranma-kun
Tenshi> ti-am pus data, have fun tongue.gif
zeri
Hehe... Damutz de pe hubu' roanime... long time no see smile.gif
Damutz
Daca tenshi e 168 si eu 181 ,cel mai probabil m-am inscris tot prin perioada aia.e bine de stiut.merci de ajutor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.