Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Concert Muse Bucuresti
Anime-Club Forum > Non-Anime > Muzica non-anime
jory
A fost cineva la concert? eram curioasa ce mai cred si altii ... cause to me it was totally awesome!!! mai putin partea in care unu de 2 metri mi se legana in fatza de nu mai vedeam nimic plus parerea de rau ca nu mi-a cazut si mie nici o confeta in cap din baloanele imense care s-au aruncat la sfarsit biggrin.gif

In rest au fost absolut geniali , lumini marfa, sonorizarea buna, lumea a cantat o gramada, pareau impresionati tipii din trupa smile.gif) ...sunt curioasa sa vad inregistrarea, e marti la U TV pe seara da nu mai stiu la ce ora....
Small-Lady
Am fost si eu si mi s-a parut MARFA!!! biggrin.gif . Intr-adevar, f reusite efectele. M-am cam chinuit sa intrezaresc pe scena, f greu la 1.50m tongue.gif, dar atmosfera a fost ok... pe Matthew cred k am reusit sa il zaresc de vreo 2-3 ori printre 2 capete luminate laugh.gif , poate reusesc sa vad mai bine la inregistrarea de pe U TV tongue.gif
Si sper sa se tina de cuvant si sa revina rolleyes.gif
Probably me
Şi eu am fost. smile.gif A fost īntr-adevăr ceva deosebit, nu degeaba sīnt numiţi una dintre cele mai spectaculoase trupe ale momentului īn concert.

Cred că momentul favorit a fost cīnd Matthew a cīntat la pian īn faţa scenei. Era plin īn jurul lui de lasere, tunuri de fum, reflectoare, ecrane mari cīt scena... şi el şi-a aruncat cu mīna lui un pumn de confetti īn aer, deasupra. Mi s-a părut un gest atīt de simplu, prin contrast. Parcă a vrut să spună că īn spatele tuturor efectelor speciale se află totuşi un om.

Şi ca dovadă că a fost un concert popular: http://www.last.fm/place/Romania
Muse pe primul loc săptămīna aceasta, cu peste 600 de audiţii faţă de următorul clasat, care are vreo 450.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.