Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Neatza Everyone!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
mariska23
Salut, numele meu este Mariska (duh! asa apar pe aproape 20 de site-uri anime tongue.gif )
Nu cred ca ma pot abtine de la acel limbaj gresit pe care toti avem tendinta sa-l folosim (adica introucerea literelor k, z, sh samd ... si mai ales a cuvintelor/frazelor in engleza), eu incerc sa nu fac spam (se mai intampla cand nu am de ales sad.gif ), iar cand ma grabesc sa va observa pentru ca vor aparea cubvinte scrise gresit!
Am 18 ani (sa nu mai intrebati tongue.gif)! Oras de bastina e Severinul, stiti, orasul acela mic, necunoscut de 1/2 din tara noastra, unde nu exista cinema! sad.gif
Sunt fan anime de mica (doar ca nu am stiut asta pana acum 7 ani blink.gif ), imi place muzica rock, in special j-rock, deasemenea muzica pop, house, latino si chiar hip-hop (aproape orice muzica e buna ... mai putin populara) si urasc/detest/nu suport manelele, dar sunt (inca) in termeni buni cu manelisti! tongue.gif
Si la capitolul filme, nu ajung niciodata sa vad toate filmele pe care le achizitionez ... dar cele recomandate de prieteni le vad mereu! wink.gif
Anime favorite: NAruto (Naruto Shippuuden inclusiv), Death Note, Bleach, Kiddy Grade, Jigoku Shoujo, Inuyasha, Fruits Basket, Spiral, Voices of a distant star, 5 cm, Claymore, Chiobits, Ergo Proxy and so on ...

astept intrebari! icon_twisted.gif
Love-chan
cool.gif Welcome to Anime-Club....iti uram noi, cei 3-4 mii de prieteni noi pe care ti i-ai facut atunci cand te-ai inscris smile.gif

Sper din tot sufletul sa-ti placa aici, pebtru ca este un loc minunat. Well, deocamdata n-am intrebari....daca am sa am voi reveni wink.gif

Happy posting & take care... biggrin.gif
Zuzi
bine ai venit sper sa te simti bine la noi si Happy posting
rogueman999
Ee, oameni din Severin! Si eu am suferit cu cinemaurile, cand m-am mutat in Bucuresti vreo 2 ani cea mai mare placere era sa ma duc la film.
In rest vaz ca semanam destul de mult, mai putin ku skrierea biggrin.gif
Sa ne-auzim cu bine pe forum!
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi si sper sa te simti bine in acest club .
Happy posting si distractie placuta .
dragos
Wasup!!! cool.gif finally new blood icon_twisted.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.