Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wasup!!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
dragos
Deci ma cheama dragos, am 18 ani si is nou cu chestia asta cu "anime club". smile.gif
Primu meu anime l-am vazut la 9 ani:"dragonball" , desigur nu stiam ce-i ala anime dar cu timpu am aflat si am iceput sa ma uit. Cele mai tari animeiuri si care le sugerez sa va uitati sunt: "Full Metal Alchemist","Tenjou Tenge","Black Lagoon","Hellsing","Ah! My Goddess", "Bleach" si desigur "Dragonball Z".
The End smile.gif
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi dragos si distractie placuta .
Happy posting.
Love-chan
Wow! Un baiat care s-a uitat la Ah!My goddess!....are you for real? tongue.gif.. eu am vazut doar prima serie si mi-a placut la nebunie wink.gif

Bine ai venit in marea familie Anime-Club! Te primim cu bratele deschise si cu caldura si speram sa te simti cat mai bine aici smile.gif

Ce muzica asculti?

Happy posting & enjoy your new friends cool.gif

Take care....
Trix
Bine ai venit Dragos. Cu cat mai multi, cu atat mai bine wink.gif biggrin.gif

Ne asteptam sa fii cat mai activ pe forum, deci ar trebui sa existe un post, doua macar la unul din anime-urile pe care le-ai mentionat... altfel de dam afara laugh.gif Glumeam tongue.gif

Sper sa iti placa sederea ta aici si sa gasesti multe informatii utile. Distractie palcuta! happy.gif
rogueman999
AA! In sfarsit cineva care a vazut Black Lagoon. Io incerc sa conving oamenii astia sa se uite de juma de an. Iar la Oh My Goddess ne-am uitat mai multi... doar ca nu recunoastem biggrin.gif
elpreda
Asa e ca ai institat pe mai multe topicuri pt black lagoon si m-am apucat si eu si e fain. Si ca sa nu fiu complet offtopic bine ai venit dragos si apuca-te de scris.
dragos
Wa mersi pt primire smile.gif ,sper ca mai sunt care au vazut "Black Lagoon" super misto serialul
painfull_days
Bun Venit Dragos!!
Sper sa te simti bine pe la noi, and happy posting
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.