Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bine v-am gasit!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
gaara_2503
Ohayoo gozaimas!! Watashi wa Ana-Maria desu.
Am inceput cu cateva cuvinte in japoneza...dupa cum v-ati dat seama ma numesc Ana-Maria.Am 19 ani si sunt din Craiova...e pt prima data cand intru pe un forum de anime-uri asa ca va rog sa fiti blanzi cu mine biggrin.gif
sunt fan anime-uri de circa 12 ani...adik de cand s-a difuzt pt prima oara Sailor Moon in Romania...de atunci am capatat si pasiunea pentru desenat...acum am cateva sute de planse numai cu desene...am inventat chiar eu personaje noi,asa ca daca vedeti pe vreun post de-al meu vreun desen si nu-l stiti sa nu va mirati wink.gif Anime-uri am vazut cu gramada...cred ca am trecut de mult de suta...Va zic asa care-s cele mai indragite:Evident pe primul loc Sailor Moon,Nana,Naruto,Onegai teacher,Onegai twins,Honey and Clover,Bokura Ga Ita,Ayashi no Ceres,Claymore,Amaenaideyo,Angels Feather,Ai Yori Aoshi,Air,Ajimu-Kaigan Monogatari,etc...
Pe langa anime,mai am ca pasiuni animalele(caini de talie mare in special- am acasa 3 Dog Germani biggrin.gif ) si masinile...muzica ascult orice gen...mai putin ala,stiti voi, care incepe cu "m" si se termina cu "anele" laugh.gif
Ce sa va mai spun despre mine...sunt o fire sociabila,glumeata,sincera pe cat se poate de mult,si de cele mai multe ori pusa mereu pe plecari...imi place sa calatoresc si nu ma poate opri nimeni din pasiunea asta... :)Cam asta ar fi prezentarea mea...daca mai doriti sa stiti ceva despre mine nu ezitati sa ma intrebati!
Pe final va spun ca-mi pare bine sa va cunosc,sper sa ma integrez in comunitatea acestui forum si sa ma inteleg bine cu toti!
zeri
Bine ai venit Ana-Maria!
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi Ana-Maria si sper sa iti faci cati mai multi prieteni dintre fanii anime-manga.
Spor la postat si distractie placuta.
Draguta prezentare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.