Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Last Posts
Anime-Club Forum > Forum > Site
Animal
E mai mult o sugestie decat o problema tehnica. Ma gandeam daca se poate face un button like : "last 20-50 posts" in care sa vezi ultimile 50 de posturi pentru ca alea 10 de pe prima pagina curg prea repede. De multe ori mi sa intamplat sa citesc un topic interesant da sa nu postez pe moment. Dupa o zi ma gandesc sami dau cu parerea pe acolo si nema...nu mai gasesc topicul ala biggrin.gif.

Anyway eu sunt de parere ca ar fluidiza conversatiile.

*EDIT* Acu am vazut ca trebuia sa pun asta la sectiune "SITE". Daca e vreun admin sa mute topicul biggrin.gif .
dmf
pai este tongue.gif

user posted image
Ranma-kun
http://forum.anime-club.ro/forum/get-new-posts.html
(Eu il am ca homepage tongue.gif )

Cred ca va trebui sa punem un buton mare si rosu cu ala pe undeva biggrin.gif
P.S. acel link arata toate posturile noi de la ultima ta vizita, oricate ori fi ele.
Animal
Hahahah...well that makes me look stupid biggrin.gif

Sincer niciodata nu ma uit la butoanele din drepta pentru ca am crezut ca sunt butoane legate de user-ul meu , adica neinteresante.

Ow well problem solved biggrin.gif
KenyaSong
QUOTE(Ranma-kun @ Sep 15 2007, 11:24 AM)
cred ca va trebui sa punem un buton mare si rosu cu ala pe undeva biggrin.gif

ar fi bine sa fie pus foarte aproape de 'ultimele mesaje' din index... si nu neaparat rosu, pentru ca oricum va fi vizibil
Coyotee
QUOTE(KenyaSong @ Sep 15 2007, 01:32 PM)
ar fi bine sa fie pus foarte aproape de 'ultimele mesaje' din index... si nu neaparat rosu, pentru ca oricum va fi vizibil


You wanted it... you got it!

Acum, la "Ultimele mesaje" de pe Index, sub ele o sa apara "Vezi toate mesajele noi" care e la fel ca linku din dreapta sus.

P.S. O sa apara doar daca sunteti logati pe site.
KenyaSong
exact unde mi-l inchipuisem si unde il voiam :P
10x ;)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.